Rozvod? Mia Goth za manželom nenarieka, vyrazila za módou do Paríža

02.10.2018 16:49

Len pred pár dňami prekvapili správy o tom, že herečka Mia Goth už netvorí manželský pár s kolegom Shia LaBeoufom. Dôvodom mala byť iná slávna žena.

Herečka Mia Goth pred prehliadkou Chanel...
Herečka Mia Goth pred prehliadkou Chanel Jar/Leto 2019 v Paríži. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Bulvárne šuškandy sa potvrdili. Herca, ktorého preslávili úlohy v sérii Transformers, ale aj bizarné správanie, načapali v spoločnosti speváčky FKA Twigs. Práve pre románik s ňou sa malo rozpadnúť aj manželstvo mladých hereckých kolegov.

Goth však zjavne túto partnerskú krízu neprežíva až tak intenzívne, ako by si niekto myslel. Mladučká hviezda dorazila v utorok na prehliadku značky Chanel v Paríži. A vyzerala očarujúco.

Modelka
		v kreácii Chanel Jar/Leto 2019
		na...
Modelka na
		prehliadke Chanel Jar/Leto
		2019.
+21Herečka Mia Goth pred
		prehliadkou
		Chanel...

Modelka a herečka spolupracuje s viacerými dizajnérskymi ateliérmi a pri značke Chanel sa pozvanie neodmieta. Najmä, ak je potom zárukou, že vám ateliér požičiava kúsky na slávnostné premiéry či spoločenské podujatia.

Mia Goth si amerického herca LaBeoufa vzala v októbri 2016 v Las Vegas a posledné ich spoločné zábery pochádzajú z mája tohto roka. Koncom septembra však už herca zvečnili paparazzovia s hudobnou umelkyňou. Zaujímavosťou je, že Goth momentálne prezentuje filmovú novinku High Life. V nej si zahrala po boku Roberta Pattinsona, ktorý je bývalým priateľom FKA Twigs. Už chýba len to, aby Goth začala randiť s ním. A bude to priam hollywoodska „zámena manželiek“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozvod #prehliadka #Mia Goth #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na pravidelné jedlo, jedzte viac krát a zdravšie porcie.
Mali by ste na chvíľu zabudnúť na...

+ Buďte pozitívny, v každej situácií sa dá nájsť niečo pekné na usmiatie.
Už nemáte dôvod stresovať, už...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk