Druhýkrát Bond-girl! Krásna Kurylenko si pochvaľuje prácu s Mr. Beanom

05.10.2018 00:00

Hoci herec Rowan Atkinson sa neobjavuje na plátnach kín tak často, keď sa tak stane, je to zábava. Myslí si to aj Olga Kurylenko, ktorá mu sekunduje v novom filme.

Herec Rowan Atkinson a krásna Olga Kurylenko...
Herec Rowan Atkinson a krásna Olga Kurylenko pózujú na premiére filmu Johnny English znovu zasahuje. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Ukrajinská rodáčka, bývalá modelka Kurylenko získala hlavnú ženskú rolu vo filme Johnny English znovu zasahuje a povedala k tomu, že sa jej pošťastilo čosi výnimočné. „Je to akási paródia Jamesa Bonda a to sa mi na tom naozaj páči,“ uviedla pre Metro.co.uk.

„Čítala som si scenár a bolo to, akoby ma oslovili druhýkrát byť Bond-girl. Akurát s veľa humorom. Nie veľa herečiek malo šancu byť Bond-girl dvakrát, ja som mohla byť raz vážna a raz zábavná. Takže to je perfektné,“ povedalo na margo postavy Ophelie v novej komédii niekdajšie Bondovo dievča.

Ukrajinská rodáčka, herečka Olga Kurylenko na...
Ukrajinská rodáčka, herečka Olga Kurylenko na londýnskej premiére. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Kurylenko si zahrala po boku herca Daniela Craiga v bondovke Quantum of solace a na prácu v tejto špiónskej sérii má vraj samé skvelé spomienky. Diváci by ju čoskoro mohli vidieť aj v horore Mara a len nedávno sa v kinách objavila vo filme Terryho Gilliama Muž, ktorý zabil Dona Quijota.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Olga Kurylenko #Rowan Atkinson #Bond-girl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku