Eva Mendes premiéry stále ignoruje! Po boku Goslinga tak žiarila Foy

06.10.2018 00:00

Vo filmovej novinke Prvý človek si zahrali manželský pár. Claire Foy (34) a Ryan Gosling (37) sa spoločne objavili aj na slávnostnej premiére vo Washingtone.

A hoci Gosling žije s inou kráskou, herečkou Evou Mendesovou, po boku peknej Foyovej sa mu na premiére vidieľne páčilo. Mendes sa venuje im dvom dcéram a na oficiálnych podujatiach sa neobjavuje, manžela nepodporila ani tento raz vo Washingtone.

Claire Foy a Ryan Gosling na premiére filmu...
Claire Foy a Ryan Gosling na premiére filmu Prvý človek vo Washingtone. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Claire Foy prišla vo výraznej róbe Oscar de la Renta, ktorá pristala jej tmavým vlasom aj výraznému líčeniu. Jej bledej pleti lichotil výraznú rúž, strih šiat rafinovane odhaľoval jej chrbát. Gosling si užil nielen záujem fotografov, ale venoval sa aj zástupu čakajúcich fanúšikov, ktorí sa chceli k svojej hviezde dostať čo najbližšie.

Olivia Hamilton na premiére filmu Prvý človek...
Olivia Hamilton na premiére filmu Prvý človek vo Washingtone. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Medzi hosťami nechýbal ani režisér snímky, Damien Chazelle, ktorého sprevádzala manželka, herečka Olivia Hamilton. Tá prišla v elastických šatách zemitých tónov, blond vlasy jej rozpustené padali na plecia.

Claire
		Foy a Ryan Gosling na premiére
		filmu...
Ryan
		Gosling na premiére filmu Prvý človek
		vo...
+3Ryan Gosling na
		premiére filmu Prvý človek
		vo...

Prvý človek rozpráva príbeh amerického astronauta Neila Armstronga, ktorý v roku 1969 ako prvý vstúpil na povrch Mesiaca. Okrem príprav vesmírnej misie Apollo 11, jednej z najnebezpeč­nejších v histórii, sa film venuje aj obete Armstronga, ktorý sa na ňu chystal len pár rokov po tom, ako jemu a jeho manželke Janet (Claire Foy) zomrela na rakovinu dvojročná dcéra. Zahrať si muža, ktorého prvé kroky na Mesiaci vtedy podľa odhadov sledovalo asi 500 miliónov ľudí na celom svete, bolo pre kanadského herca veľkou výzvou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ryan Gosling #Prvý človek #Claire Foy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tanec vám prinesie do života pohyb a zlepší ťažkosti s dýchaním.
Žiadna z vašich povinností si nežiada...

+ Nič s vami nie je, prestaňte sa neustále obávať so smrteľných chorôb.
Nikomu sa nepodlizujte, akurát vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk