Krásna Kate opäť zrecyklovala šaty! Žiari vo farbe lila a predvádza figúru

09.10.2018 15:55

Aj preto ju mnohí Briti zbožňujú - vojvodkyňa Kate je totiž dámou, ktorá sa neostýcha obliecť si jeden model viackrát. A navyše v ňom aj vyzerať senzačne.

Vojvodkyňa Kate, počas summitu v Londýne o...
Vojvodkyňa Kate, počas summitu v Londýne o duševnom zdraví v šatách od Emilie Wicksteadovej. Autor: SITA/AP, Eddie Mulholland

To sa podarilo trojnásobnej mame, ktorá sa pred pár dňami pustila opäť do pracovných povinností, aj tentoraz. Slávna predstaviteľka kráľovskej rodiny tak spravila počas účasti na medzinárodnej konferencii o duševnom zdraví, ktorá sa koná v Londýne.

Tridsaťšesťročná vojvodkyňa z Cambridge si obliekla na seba fialové pastelové šaty z dielne dizajnérky Emilie Wicksteadovej, v ktorých ju svet mohol vidieť už v roku 2017 počas návštevy Nemecka. Okrem toho, že brunetka je schopná šaty recyklovať, neprehliadnuteľné je ešte čosi – Kate je znovu štíhla ako prútik.

Vojvodkyňa Kate, počas summitu v Londýne o...
Vojvodkyňa Kate, počas summitu v Londýne o duševnom zdraví v šatách od Emilie Wicksteadovej. Po jej boku manžel princ William. Autor: SITA/AP, Eddie Mulholland

V elegantných šatách po kolená predviedla ukážkovú figúru, pričom módni nadšenci si všimli aj to, že tentoraz Kate volila vkusné a štýlové doplnky. Medzi nimi napríklad kabelku s dezénom krokodílej kože od Aspinal London.

Hoci pozornosť posledných mesiacov patrila prevažne Meghan Markleovej, manželke princa Harryho a Kate sa aj vďaka aprílovému pôrodu držala viac v ústraní, jej návrat pred objektívy a na oficiálne udalosti je neprehliadnuteľný.

Vojvodkyňa Kate a jej manžel princ William sú...
Vojvodkyňa Kate a jej manžel princ William sú opäť v plnej poľnej a venujú sa pracovným povinnostiam a oficialitám. Autor: Reuters, PETER NICHOLLS

Vo Veľkej Británii jej k popularite nahráva aj ostrovný pôvod a to, že už je matkou troch detí. Mnoho žien sa v Kate Middletonovej skrátka vidí a vie sa s ňou stotožniť viac ako s Markleovou, ktorá teraz nosí titul vojvodkyne zo Sussexu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #šaty #recyklácia #pôvab #Londýn #Emilia Wickstead
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Šport dnes vynechajte, mohlo by sa vrátiť staré zranenie, liečte sa.
Znovu si budete musieť všetko...

+ Čím viac budete cez deň spať, tým viac unavený budete.
Premyslite si, či chcete naozaj zmeniť svoj život a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk