Miranda Kerr je už opäť ako prútik! Dlho? Ktovie, chce totiž ďalšie dieťa

10.10.2018 15:56

V utorok to bolo presne päť mesiacov, čo sa austrálska topmodelka Miranda Kerr stala dvojnásobnou mamou. Od pôrodu syna Harta sa na verejnosti často neobjavovala.

Topmodelka Miranda Kerr prišla v minišatách.
Topmodelka Miranda Kerr prišla v minišatách. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Práve v utorok podvečer však spravila výnimku, keď si odskočila od materských povinností a zavítala na gala magazínu Porter, ktorého cieľom je oceňovať výnimočné ženy umeleckej brandže.

Podujatie bolo plné známych tvárí, objavila sa napríklad herečka Charlize Theron, jej kolegyne Amber Heard a Kate Beckinsale či britská speváčka Annie Lennox. Vyzerali elegantne aj príťažlivo – Miranda Kerr, niekdajší anjelik značky Victoria's Secret, medzi nimi však nemala problém zažiariť.

Herečka
		Charlize Theron na akcii
		magazínu...
 Herečka
		Kate Beckinsale na akcii
		magazínu...
+4Britská speváčka
		Annie
		Lennox.

Tridsaťpäťročná modelka si obliekla minišaty so zaujímavým zavinovacím detailom, ktoré síce neodhalili jej dekolt, ale dokonalo zvýraznili jej štíhlu postavu. Tú, konieckoncov predviedla už pred pár týždňami, keď sa vôbec prvý raz pustila do pracovných povinností – v Toronte prezentovala vlastnú kozmetickú líniu Kora Organics.

Ktohovie, možno si však svoju štíhlu modelkovskú figúru, tak dlho neužije. Len nedávno sa totiž priznala, že by chcela mať ešte jedno dieťa. „Zbožňujem byť mamou,“ uviedla v rozhovore pre KIIS1065.

Netúži vraj za každú cenu po dievčatku, keďže je už mamou dvoch synov. „Pokojne nech je to aj chlapec, len nech je zdravý,“ uviedla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôrod #tehotenstvo #modelka #Miranda Kerr #figúra #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...