Markízacka redaktorka s (takmer) holým pozadím: Tak sa predviedla v Prahe!

11.10.2018 16:56

Tak toto by čakal len málokto. Redaktorka Jana Slačková z televízie Markíza už viackrát preukázala, že miluje módu. Ale odhaľovačky prenechávala radšej blonďatým kolegyniam z módnej televízie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Lenže, všetko sa raz môže zmeniť. A tvár ranného vysielania televízie zo Záhorskej Bystrice to potvrdila počas stredajšieho galavečera v Prahe, kde sa konala módna prehliadka a tzv. Česko-slovenský večer.

Slačková sa zahrala na jednu z modeliek a na seba si obliekla model večerných šiat s honosnou čipkovanou výšivkou a zdobením jemnými flitrami. Róba od dizajnérky Alice Abraham je kúsok, ktorý by ste očakávali na Jennifer Lopezovej či inej hudobnej dive. Tentoraz si ho však vzala práve redaktorka Slačková.

Redaktorka Jana Slačková.
Redaktorka Jana Slačková. Autor: TV Markíza

Na svojom Instagrame zverejnila aj fotografiu a práve tá púta pozornosť ešte viac. Slačková totiž na nej pózuje otočená chrbtom a pod priehľadným materiálom vidieť jej obnažené pozadie.

Do Telerána by ju asi takto nepustili, ale na móle to je iná káva. Vy môžete v ankete zahlasovať, či to Jane Slačkovej počas stredajšieho galavečera pristalo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Praha #prehliadka #priehľadné šaty #pozadie #Jana Slačková #Alice Abraham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...