Meghan verzus Kate: Ktorá na svadbe Eugenie žiarila viac? Hlasujte!

12.10.2018 15:30

Hoci piatkový deň mal vo Veľkej Británii patriť princeznej Eugenie, aj tak sa pozornosť jej "poddaných" a krajanov upierala aj k dvojici najslávnejších neviest krajiny - vojvodkýň Meghan a Kate.

Vojvodkyňa KKate (vľavo) a vojvodkyňa Meghan.
Vojvodkyňa KKate (vľavo) a vojvodkyňa Meghan. Autor: SITA/AP

Manželky korunných princov Williama a Harryho nemohli chýbať na piatkovom slávnostnom svadobnom obrade, ktorý sa konal v priestoroch kaplnky svätého Juraja na zámku vo Windsore. A novinári, ale aj hostia s napätím očakávali na ich príchod.

Ak vyhlásiť nejaký pomyselný „štýlový“ súboj medzi dvojicou švagrín, ktoré si vraj v súkromí veľmi dobre rozumejú, tentoraz v ňom víťazila trojnásobná mama Catherine.

Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. V kreácii Givenchy.
Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. V kreácii Givenchy. Autor: Reuters, Gareth Fuller

Manželka princa Williama prišla na svadobný obrad v kreácii Alexander McQueen vo výraznej malinovej farbe a doplnila ju elegantným klobúčikom s tylovou sieťkou na tvári. Pôsobila uvoľnene a spokojne, farba ju rozjasňovala a omladzovala.

Jej švagriná Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, ktorá je od mája manželkou princa Harryho, stavila na značku Givenchy. Práve z tohto ateliéru, ktorý jej zhotovil aj svadobnú róbu, pochádzal model tmavomodrého rovného kabáta so stojačikovým golierom a jednoduchých šiat, ktoré si obliekla na slávnostný ceremoniál. Rovnako aj ona všetko doplnila pokrývkou hlavy, s detailom peria.

Britský princ William a Kate, vojvodkyňa z...
Britský princ William a Kate, vojvodkyňa z Cambridge prichádzajú na svadbu britskej princeznej Eugenie a jej dlhoročného priateľa Jacka Brooksbanka. Autor: SITA/AP, Adrian Dennis

Dvojica vojvodkýň prišla do kaplnky až medzi poslednými a médiám sa takmer vyhla. Dôvodom podľa zdrojov bolo, že nechceli zbytočne odlakávať pozornosť od dňa D princeznej Eugenie, ktorá je vnučkou kráľovnou Alžbety II. a sesternicou oboch princov Williama aj Harryho.

Na obrade, samozrejme, nechýbala takmer celá kráľovská rodina. Úplne posledná dorazila na obrad kráľovná Alžbeta II. a medzi hosťami sa ukázal aj jej manžel Philip, vojvoda z Edinburghu, ktorý pred pár mesiacmi čelil zdravotným problémom.

Britský
		princ William a Kate, vojvodkyňa
		z...
Modelka
		Cara Delevingne na svadbe
		princeznej...
+33Holly Candy v kreácii
		Ralph & Russo.
Jack
		Brooksbank a princezná  Eugenie
		sa...
Jack
		Brooksbank a princezná  Eugenie
		sa...
+5Jack Brooksbank a
		princezná  Eugenie
		sa...
Nevesta - princezná
		Eugenie prichádza na
		svoju...
Princezná Eugenie ako
		nevesta.
+4Princezná Eugenie
		vchádza do Kaplnky
		svätého...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #svadba #móda #súboj #štýl #princezná Eugenie #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, načerpávajte ich z ovocia a zeleniny.
Pripravte sa aj na horšie časy, odkladajte...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...