Prijali ju medzi seba? Gaga po boku oscarovej Theronovej žiarila

16.10.2018 14:30

Len nedávno ženy v šoubiznise oslavoval magazín Variety, v pondelok sa zase rozdávali ceny na 25. ročníku gala magazínu Elle. Medzi ocenenými sa ocitla Charlize Theron, Keira Knightley, ale aj Lady Gaga.

Herečka a speváčka Lady Gaga (vľavo) a herečka...
Herečka a speváčka Lady Gaga (vľavo) a herečka Charlize Theron pózovali spoločne. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Práve speváčka Gaga je akýmsi nováčikom v skupine žien z filmovej brandže, keďže jej nedávne účinkovanie vo filme Zrodila sa hviezda zožalo obrovské nadšenie divákov aj kritikov po celom svete. Ako sa zdá, za jej prácu ju pochválila aj držiteľka Oscara Charlize Theron. Obe dámy si spoločne na evente zapózovali.

Herečka
		Yara Shahidi v kreácii Calvin Klein
		by...
Herečka
		Charlize Theron v kreácii Christian Dior.
+9Novinár Ronan Farrow
		(vľavo) a herečka
		Mia...

Gaga bola neprehliadnuteľná v pánskom nohavicovom kostýme v oversized veľkosti od Marca Jacobsa, kým Theron zostala tradične verná značke Christian Dior. Stále totiž patrí medzi jej ambasádorky. Aj ďalšie známe ženy počas galavečera však stavili na luxusnú módu.

Laureátka ocenenia Sarah Paulson si na seba vzala napríklad šaty z dielne značky Calvin Klein, ktoré aj vďaka výraznému strapcovému dekorovaniu boli neprehliadnuteľné. Britská herečka Keira Knightley stavila na veľmi ženský model šiat bez ramienok vo farbe holubičej sivej.

Speváčka a herečka Lady Gaga v kreácii Marc...
Speváčka a herečka Lady Gaga v kreácii Marc Jacobs. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Cenu magazínu Elle pod názvom Elle Legendary Award si odniesla herečka a aktivistka Mia Farrow, ktorú prišiel podporiť syn Ronan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hollywood #Lady Gaga #ocenenie #herečka #rola #Elle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku