Fíha, to je pohľad! Nádherná Stone ako diva zo starých čias Hollywoodu

22.10.2018 00:00

29-ročná oscarová herečka Emma Stone má mnoho podôb a tie neváha predvádzať nielen pred filmovými kamerami, ale aj počas premiér.

Na divu starého Hollywoodu sa zmenila počas premiéry filmovej novinky Favoritka, ktorá sa konala v Londýne. Talentovaná a oceňovaná herečka, držiteľka Oscara za výkon vo filme La La Land, vyzerala očarujúco.

Emma Stone v šatách Louis Vuitton na premiére...
Emma Stone v šatách Louis Vuitton na premiére filmu Favoritka v Londýne. Autor: Reuters, PETER NICHOLLS

Na štíhlej herečke vyzerali metalické šaty Louis Vuitton rovného strihu veľkolepo. Vpredu ich zdobil jednoduchý, lodičkový výstrih, chrbát však zostal zvodne odhalený. Pred objektívmi sa šaty efektne ligotali a s nimi aj celá Emma Stone.

Emma Stone v šatách Louis Vuitton na premiére...
Emma Stone v šatách Louis Vuitton na premiére filmu Favoritka v Londýne. Autor: Reuters

Pod veľkolepý „look“ herečky sa podpísal aj výrazný slávnostný mejkap, očné tiene mala Emma Stone v metalickom odtieni, rovnakom ako jej šaty, pery jej zdobil tmavý rúž a líčka mala takisto zvýrazné bronzovo-hnedým odtieňom. Záležať si nechala aj na ozdobe hlavy, rozpustené ryšavé vlasy jej zdobila jemná strieborná čelenka posiata drobnými kvetmi s kryštálikmi, v ušiach mala jemné náušnice.

Zľava: Rachel Weisz,
		Olivia Colman a Emma
		Stone...
Zľava: Olivia
		Colmanová, Rachel Weiszová a
		Emma...
+5 Herec Joe Alwyn počas
		príchodu na
		premiéru...

Na metalický odtieň šiat stavila počas premiéry aj hlavná predstaviteľka snímky, herečka Olivia Colman. Tá prišla pred fotografov v šatách značky Prada, ku ktorým zvolila čierne lodičky a čiernu kabelku. K veľkolepému štýlu svojej mladšej kolegyne sa jej však priblížiť nepodarilo.

Zľava: Olivia Colmanová, Rachel Weiszová a Emma...
Zľava: Olivia Colmanová, Rachel Weiszová a Emma Stoneová pózujú fotografom počas príchodu na premiéru filmu Favoritka v Londýne. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Emma Stone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na teplé oblečenie, nemôžete si dovoliť byť chorý.
Študujte všetko čo vás baví, posunie vás to...

+ Pite aj v tomto období dostatok tekutín, vaše telo sa vám zato poďakuje.
Poctivo na sebe pracujte a robte...