Kríza milencov? Katy Perry ako operená labuť na gala, Bloom prišiel až po nej

19.10.2018 13:00

Známe tváre sa opäť zišli na galavečere organizácie amFAR. Tentoraz v Los Angeles. Nechýbali ani partneri Katy Perry a Orlando Bloom, spoločnej fotografii sa však pred fotostenou vyhli.

Speváčka Katy Perry na akcii amfAR Inspiration...
Speváčka Katy Perry na akcii amfAR Inspiration Gala Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Americkú speváčku dokonca na podujatie priviedol jej ochrankár celkom sólo. Perry mala na sebe oblečené belasé šaty s výrazným detailom pštrosieho peria v oblasti živôtika. Blondínka s kratučkými vlasmi sa usmievala do objektívov a pózovanie si užívala ako absolútna profesionálka.

Jej partner Bloom zavítal na podujatie o niečo neskôr a pred fotografov a novinárov sa tiež postavil sám. Dohady o tom, že by medzi milencami opäť čosi škrípalo, však nemajú miesto. Hollywoodsky pár sa aj v minulosti vyhýbal spoločnej prezentácii pred médiami. Jednu z mála výnimiek urobila pred pár týždňami v Monaku, kde sa tiež zúčastnili na charitatívnom gala.

Herec
		Orlando
		Bloom.
Modelka
		Heidi Klum prišla na akciu amfAR
		Gala...
+7Speváčka Katy Perry na
		akcii amfAR
		Inspiration...

Akciu amFAR v Los Angeles prišli tentoraz podporiť aj známe dámy ako Rumer Willis, Victoria Justice či Heidi Klum. Práve posledná menovaná, nemecká modelka a televízna osobnosť, volila podobne dramatickú róbu ako Perry. S výrazným architekturálnym strihom. Išlo o dielo dizajnéra Zaca Posena.

V galérii si pozrite známe tváre na podujatí. Okrem spomenutých sa na galavečere objavila aj herečka Leslie Mann, spevák Robin Thicke s tehotnou partnerkou či speváčka Eve.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Katy Perry #Los Angeles #Orlando Bloom #celebrity #amfar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku