Trapas? Od hlavy po päty rovnaké! Julia Roberts a jej dvojička na gala

24.10.2018 00:00

Oscarová herečka Julia Roberts (50) si vyšla do spoločnosti, zúčastnila sa udeľovania cien magazínu InStyle, ktoré sa konalo v Los Angeles.

Hviezda romantických komédií ako Notting Hill či Nevesta na úteku prišla pred objektívy celá v levanduľovej. Navyše, po jej boku stála žena, ktorá mala na sebe identické oblečenie. Ťažkú hlavu si však z toho slávna hviezda nerobila, naopak, usmievala sa od ucha k uchu. Išlo totiž o zámer.

Julia Roberts (vľavo) a Elizabeth Stewart...
Julia Roberts (vľavo) a Elizabeth Stewart pózuje počas 4. ročníka odovzdávania výročných cien InStyle Awards v Los Angeles. Autor: TASR/AP, Richard Shotwell

Julia Roberts aj Elizabeth Stewart, ktorá je vychytenou módnou stylistkou starajúcou sa aj o šatník Robertsovej, získali počas večera prestížne ocenenia. A tak sa obliekli identicky – do nohavicových kostýmov vo fialovom odtieni. Aj účesy mali veľmi podobné, k svojim outfitom zvolili obe aj okuliare s výrazným čiernym rámom. Udeľovanie cien si tak obe dámy užili s humorom.

Jennifer
		Aniston počas 4. ročníka
		odovzdávania...
 Laura
		Harrier pózuje počas 4.
		ročníka...
+4Lilly Collins pózuje
		počas 4.
		ročníka...

Okrem spomínaných dám sa na červený koberec postavili aj ďalšie hollywoodske hviezdy – Jennifer Aniston, ktorá stavila na neutrálnu čiernu. Mladučná herečka Lilly Collins zasa prišla v zaujímavej, zeleno-čiernej kombinácii, ktorá jej odhaľovala bruško. Medzi hosťami sa objavila aj hviezda seriálu Klinika Grace, Ellen Pompeo.

Lilly Collins pózuje počas 4. ročníka...
Lilly Collins pózuje počas 4. ročníka odovzdávania výročných cien InStyle Awards v Los Angeles. Autor: TASR/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Julia Roberts #InStyle Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemôžete rozumieť všetkému, netrápte sa nad vecami, ktoré neovplyvníte.
Nevyhľadávajte spoločnosť kolegov,...

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...