Šťastný Tomeček po boku novej lásky: Jeho polovička zvádza krivkami!

30.10.2018 10:50

Nie je to prvýkrát, čo sa spolu objavili v spoločnosti, ale rozhodne aj tentoraz zaujali. Spevák Samuel Tomeček vzal na premiéru sexi priateľku.

Spevák Samuel Tomeček prišiel na premiéru s...
Spevák Samuel Tomeček prišiel na premiéru s novou priateľkou Sophie. Autor: CINEMART

Blondínka Sophie je po boku niekdajšieho superstaristu už od leta. Oficiálne ich vzťah potvrdil spevák začiatkom augusta, keď zverejnil fotku zo spoločnej dovolenky. Už vtedy nemohli mnohí prehliadnuť, že vysokú a dlhonohú plavovlásku obdarila príroda poriadne bujnými ženskými krivkami.

Tie neušli pozornosti okolia ani na minulotýždňovej premiére filmu Bohemian Rapsody, kde sa dvojica objavila v zozname prominentných hostí. Hoci si Sophie obliekla blúzku zapnutú až po krk, jej kypré tvary neprehliadol nik.

Herečka
		Karin Haydu (vľavo) a jej
		kolegyňa...
Moderátorka Soňa Müllerová na premiére
		filmu...
+13Moderátorka Barbora
		Rakovská.

Tomeček, ktorý predtým tvoril niekoľko rokov pár so svojou manažérkou Kristínou Mohrovou, sa spokojne usmieval od ucha k uchu. „Je to čerstvé, pár mesiacov, ale bývame spolu,“ citoval ho týždenník Šarm.

Na hudobnej premiére v bratislavskom kine sa objavil aj ďalší nový párik domáceho šoubiznisu. Herečka Zuzana Vačková celkom prvýkrát vzala na spoločenskú akciu priateľa Petra. Na fotografiách s ňou však nepózoval, len niektorým médiám sa podarilo dvojicu zachytiť v momentkách počas príchodu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #krivky #priateľka #Samuel Tomeček
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...