Šťastný Tomeček po boku novej lásky: Jeho polovička zvádza krivkami!

Nie je to prvýkrát, čo sa spolu objavili v spoločnosti, ale rozhodne aj tentoraz zaujali. Spevák Samuel Tomeček vzal na premiéru sexi priateľku.

30.10.2018 10:50
Spevák Samuel Tomeček prišiel na premiéru s... Foto: CINEMART
Spevák Samuel Tomeček prišiel na premiéru s novou priateľkou Sophie. Spevák Samuel Tomeček prišiel na premiéru s novou priateľkou Sophie.

Blondínka Sophie je po boku niekdajšieho superstaristu už od leta. Oficiálne ich vzťah potvrdil spevák začiatkom augusta, keď zverejnil fotku zo spoločnej dovolenky. Už vtedy nemohli mnohí prehliadnuť, že vysokú a dlhonohú plavovlásku obdarila príroda poriadne bujnými ženskými krivkami.

Tie neušli pozornosti okolia ani na minulotýždňovej premiére filmu Bohemian Rapsody, kde sa dvojica objavila v zozname prominentných hostí. Hoci si Sophie obliekla blúzku zapnutú až po krk, jej kypré tvary neprehliadol nik.

Herečka
		Karin Haydu (vľavo) a jej kolegyňa...
Moderátorka Soňa Müllerová na premiére filmu...
+13Moderátorka Barbora
		Rakovská.

Tomeček, ktorý predtým tvoril niekoľko rokov pár so svojou manažérkou Kristínou Mohrovou, sa spokojne usmieval od ucha k uchu. „Je to čerstvé, pár mesiacov, ale bývame spolu,“ citoval ho týždenník Šarm.

Na hudobnej premiére v bratislavskom kine sa objavil aj ďalší nový párik domáceho šoubiznisu. Herečka Zuzana Vačková celkom prvýkrát vzala na spoločenskú akciu priateľa Petra. Na fotografiách s ňou však nepózoval, len niektorým médiám sa podarilo dvojicu zachytiť v momentkách počas príchodu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #krivky #priateľka #Samuel Tomeček

+ Vymaľujte si na novo byt, budete sa cítiť spokojnejšie.
Nepredávajte veci do záložne, ak niečo chcete, zarobte...

+ Neznečisťujte životné prostredie, ubližujete tak aj sebe.
Nové pracovné príležitosti čakajú za dverami, tak sa...