Móda z cien MTV: Utopená Cabello, Dua Lipa v najkratšej mini, aké poznáte!

05.11.2018 11:25

Na vyhlásení európskych hudobných cien stanice MTV, ktoré sa konalo v nedeľu večer v španielskom Bilbao, žiarilo niekoľko speváčok.

Speváčka Dua Lipa pózuje v minikreácii Saint...
Speváčka Dua Lipa pózuje v minikreácii Saint Laurent. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Nepochybne k nim patrí kráska známa pod menom Dua Lipa. Mladučká speváčka hitov IDGAF či New Rules sa objavila pred objektívmi v kreácii Saint Laurent – trblietavých minišatách s výrazným florálnym motívom. Zaujala však aj dĺžkou tejto kreácii – vyzeralo to, že ide o najkratšie šaty, aké ste kedy videli. Lipe však mimoriadne pristali.

Britská topmodelka
		Jourdan Dunn na
		vyhlásení...
Herečka Lindsay Lohan
		na vyhlásení cien
		MTV...
+11Speváčka Dua Lipa
		pózuje v minikreácii
		Saint...

Úspech za úspechom žne americká speváčka s kubánskou krvou v žilách Camilla Cabello. Na módnom poli to však nie vždy platí. Tentoraz vyzerala v kreácii Alex Perry vyzerala na slávnostnom gala akoby utopená. Dĺžka sukne mala byť o pár centimetrov kratšia, aby sa tomu vyhla, ale aj celkový strih červeného modelu akosi hviezde nesvedčal. Cabello má často pri výbere garderóby problém, že volí kúsky, ktoré jej pridávajú roky. A nepôsobia vôbec mladistvo.

Zvodná a pritom elegantná bola modelka a speváčka Sofia Reyes, ktorá si na galavečer obliekla minišaty v bielej farbe s potlačou čiernych bodiek. Model s transparentnou vrstvou na bielom podklade fungoval na jednotku, pomohlo aj úderné líčenie s červeným rúžom na perách a jednoduchým účesom.

Camila Cabello počas udeľovania MTV Europe...
Camila Cabello počas udeľovania MTV Europe Music Awards v Bilbao. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Už tradične na predvádzanie svojich vnád stavila americká raperka Nicki Minaj, ktorú obliekli štylisti do trblietavého body zvýrazňujúceho masívny dekolt a doplnili ho veľkou priehľadnou sukňou so zatkávaným lurexovým vláknom.

Medzi hosťami sa objavila aj americká speváčka Janet Jackson, ktorej styling sa posledné mesiace nesie v atmosfére eklektického mixu etnických prvkov a streetovej módy. Tentoraz to boli maskáčové nohavice doplnené károvanou sukňou, čiernym plášťom a topom s logom hostiteľa – televízie MTV. Ďalšie pozvané hviezdy si pozrite v galérii.

Herečka Hailee Steinfeld sprevádzala aj...
Herečka Hailee Steinfeld sprevádzala aj hudobným programom a celým večerom. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nicki Minaj #Camilla Cabello #Dua Lipa #MTV Europe Music Awards 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...