Návrat na červený koberec! Krásna McAdams je späť, Lana del Rey sklamala

06.11.2018 00:00

Oceňovali vedcov, ale prišli aj filmové hviezdy. Na siedmom ročníku Breakthrough Prize Awards, ktorá rozdávali v centre NASA, sa objavila napríklad aj Rachel McAdams.

Herečka Rachel McAdams sa objavila na...
Herečka Rachel McAdams sa objavila na galavečere v kreácii Rami Kadi Couture. Autor: SITA/AP, Peter Barreras

Kanadská rodáčka, ktorá sa objavila napríklad vo filmoch Game Night alebo Sherlock Holmes, predstúpila pred objektívy po viac ako polročnej prestávke. Všimlo si to aj viacero amerických médií, ktoré podujatie mapovali.

Tridsaťdeväťročná McAdams stavila na róbu Rami Kadi Couture a predviedla svoju príťažlivú figúru. Počas galavečera odovzdávala McAdams jednu z cien a doplnila tak zoznam hviezdnych hostí, ktorí odmeňovali výskumníkov a vedcov.

Herečka
		Thandie Newton v kreácii Schiaparelli.
Herec Eddie
		Redmayne.
+7Speváčka Lana Del
		Rey.

Medzi pozvanými sa tento rok objavili aj dve držiteľky Oscara – herečky Lupita Nyong'o a Julianne Moore. Prvá menovaná stavila na zlaté šaty Oscar de la Renta, druhá na obľúbenú čiernu a elegantnú večernú kreáciu.

Trošku prekvapením bola speváčka Lana Del Rey, ktorá bola asi jedinou dámou v ležérnej a dennej garderóbe. Kým ostatné pozvané ženy sa obliekli do veľkolepých večerných modelov, ona si vzala semišové nohavice, károvanú bundu a biely top.

Speváčka Lana Del Rey.
Speváčka Lana Del Rey. Autor: SITA/AP, Peter Barreras

Sprievodcom slávnostného vyhlásenia sa stal muž, ktorý mal dočinenia s modernými technológiami na filmovom plátne – reč je o Piercovi Brosnanovi, ktorého preslávila najmä rola Jamesa Bonda. Na akcii mu spoločnosť, ako inak, robila jeho manželka Keely Shaye Smith.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rachel McAdams #návrat #Lana del Rey #akcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na prechladnutie, hlavne ak ide o pohlavné orgány hrozia bolesti.
Prežijete ťažký deň, ktorý však...

+ Choďte dnes do prírody a začnite ju konečne vnímať naplno.
Budete momentálne v stresových situáciách,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk