Otecko Fašiang so sexy priateľkou na žúre: Túto mini treba strážiť!

Hoci profesionálny rozvrh má herec Marek Fašiang celkom plný vďaka seriálu Oteckovia, vo štvrtok večer si našiel čas aj na zábavu.

10.11.2018 12:00
Herec Marek Fašiang a jeho partnerka Laura na... Foto: Profimedia
Marek Fašiang a jeho partnerka Laura Herec Marek Fašiang a jeho partnerka Laura na párty Yves Saint Laurent Beauty Club.

Známu tvár z obrazoviek televízie Markíza zachytili objektívy počas párty pod logom slávnej francúzskej značky YSL, konkrétne jej kozmetickej línie. Hoci niet pochýb, že aj Fašiang dbá o svoj vzhľad – tentoraz si asi viac prišla na svoje jeho priateľka Laura.

S ikonickým červeným rúžom na perách bolo celkom jasné, že na tejto adrese je správne. Popri kultovej kozmetike sa niesol večer aj v znamení známych vôní – medzi nimi Black Opium, ktorej tvárou sa nedávno stala herečka Zoe Kravitz či pánskej Y.

zväčšiť Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková... Foto: Marko Iglic pre YSL
Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková (v strede) s topmodelkou Barborou Bruškovou (vpravo) a kamarátkou. Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková (v strede) s topmodelkou Barborou Bruškovou (vpravo) a kamarátkou.

Hostia akcie si však určite nemohli nevšimnúť aj sexy outfit, aký Laura Gavaldová na podujatie zvolila. Predpísaný „dress-code“ sa niesol v znamení čiernej a rock chic a tak siahla po zvodnom tope, koženkovej minisukni a saku.

Práve sukňa bola v tomto prípade tým najodvážnejším kusom stylingu. Pri pohľade na Fašiangovu partnerku bolo jasné, že na jej dĺžku musí dávať naozaj dobrý pozor. Nebola však jediná. Medzi pozvanými hosťami sa to odvážnymi stylingami len tak hemžilo.

Spomedzi známych tvárí si podujatie užila aj Karolína Chomisteková, Katarína Štumpfová či Emma Drobná alebo Barbara Jagušák Heribanová.

Do klubu krásy pod skratkou YSL zamierila aj... Foto: YSL
Katarína Štumpfová Do klubu krásy pod skratkou YSL zamierila aj Katarína Štumpfová (vpravo) - v sprievode kamarátok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Mini #párty #priateľka #Yves Saint Laurent #Marek Fašiang

+ Určite dnes nepite alkohol, zaťaží vám to žalúdok a bude vám zle.
V kariére nastanú zmeny, aj keď neprichádzajú...

+ Nemajte strach z lekárov, chcú vám len dobre, počúvajte ich aspoň raz.
Ak začínate mať odpor k práci, zoberte si...