Lady Gaga (32) predviedla svoju nežnú podobu pošas galavečera udeľovania Patron Artists Awards 2018, ktoré sa konalo v Beverly Hills. Interpretka a hlavná predstaviteľka snímky Zrodila sa hviezda zvolila na slávnostné podujatie jemnú hnedoružovú róbu z dielne Christian Dior. Róba jej odhaľovala dekolt, ktorý bol ešte zvýraznený aj jej večerným účesom, vlasy mala vyčesané dohora.

Na červenom koberci sa míňala s ďalšími slávnymi dámami. A nielen s nimi, jedným z pozvaných hostí bol aj 76-ročný herec Harrison Ford, ktorý robil uznávanej speváčke spoločnosť aj na červenom koberci.

Pred objektívmi sa ukázala aj Alison Brie či Kristin Chenoweth. Pekná hnedovláska Alison Brie zvolila trblietavé šaty v dĺžke nad kolená na tenkých ramienkach a so zvýrazneným pásom. Hnedé vlasy jej padali rozpustebné na plecia a pozornosť pútali jej krásne hnedé oči, ktoré si na večer nechala zvýrazniť líčením.

50-ročná herečka a speváčka Kristin Chenoweth sa pred objektívmi takisto trblietala ako jej mladšia kolegyňa. Postarali sa o to dlhé šaty čiernej farby, ktoré boli posiate flitrami. Na jemnú ružovú stavila aj ďalšia z pozvaných dám, speváčka a herečka Kat Graham. 29-ročná čiernovláska zvolila šaty s asymetrickým dekoltom a bohatou sukňou, ktoré mala previazané čiernym opaskom.