Jessica Alba v záplave krások bez konkurentky! Ach, ten jej dekolt

12.11.2018 00:00

Bol to večer najkrajších hollywoodskych herečiek. Na červenom koberci sa míňali hviezdy ako Jennifer Garner, Jessica Alba, Olivia Culpo či Zoe Saldana. Pred objektívy ich prilákalo gala podujatie Baby2Baby.

46-ročná Garner zvolila elegantnú čiernu róbu, ktorá na sexi krivky trojnásobnej mamy nijako zvlášť neupozorňovala. Herečka sa roky pridŕža konzervatívneho štýlu obliekania, na červené koberce len zriedkakedy zvolí extravagantnejší či farebnejší model. Napriek čiernej farbe vyzerala exmanželka Bena Afflecka vynikajúco, jej štíhlej postave rovný strih šiat lichotil.

Jennifer Garner na gala podujatí  Baby2Baby v...
Jennifer Garner na gala podujatí Baby2Baby v Culver City. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Spokojnosť v tvári podčiarkoval aj jej krásny úsmev – a Garner naň má aj veľmi dobrý dôvod. Pred pár týždňami svetom obletela správa, že po svojom boku má nové muža, Johna Millera, ktorý riadi spoločnosť vlastniacu 50 reštaurácií s názvom CaliBurger. Podľa amerických médií s ním herečka randí už 6 mesiacov.

Jessica Alba na gala podujatí  Baby2Baby v...
Jessica Alba na gala podujatí Baby2Baby v Culver City. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Vo februri sa krásna Jessica Alba stala po tretí raz mamou, na svet priviedla syna Hayesa. Užívala si materskú dovolenku a spoločenským podujatiam sa skôr vyhýbala. Tento raz urobila výnimku a pred objektívy prišla v plnej kráse. Čierne šaty štedro odhaľovali jej sexi dekolt, ktorý slávna herečka hrdo vystavila pred objektívmi. Jednoduchý účes, príjemný mejkap a jemné náušnice jej večerný look vhodne dopĺňali. Alba nemala konkurentku.

Jenna Dewan na gala podujatí  Baby2Baby v...
Jenna Dewan na gala podujatí Baby2Baby v Culver City. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Nie na čiernu, ale na snehovú bielu stavila ďalšia výrazná tmavovláska, herečka a niekdajšia tanečnica, Jenna Dewan. V bielom overale jej nebolo čo vyčítať. Rovnako ako herečke Olivii Munn, ktorá na červený koberec prišla v oranžovej róbe so zaujímavým vrchým dielom – ten jej veľmi zvodne odhaľoval ramená. Všetky hviezdy si pozrite v našej galérii.

Jenna
		Dewan na gala podujatí  Baby2Baby
		v...
Zoe Saldana
		na gala podujatí  Baby2Baby
		v...
+5Amy Adams na gala
		podujatí  Baby2Baby v
		Culver...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Garner #Jessica Alba #Zoe Saldana #Olivia Culpo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku