Fíha! 56-ročná Meg Ryan očarila. Plastikové pery sú fuč, je krásna prirodzene

13.11.2018 11:14

Kritika? Tentoraz naozaj nie je na mieste. Herečka Meg Ryan, ktorej často vyčítali príliš frekventované návštevy u plastického chirurga, očarila na slávnostnom evente v New York.

Herečka Meg Ryan na akcii Friars Club...
Herečka Meg Ryan na akcii Friars Club Entertainment Icon Award v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Päťdesiatšesťročná herečka, ktorá pred pár dňami potvrdila zasnúbenie s hudobníkom Johnom Mellencampom, vyrazila v pondelok večer na akciu Friars Club Entertainment Icon Award. A vyzerala naozaj úchvatne.

Niekdajšia hviezda romantických komédií si obliekla na seba šaty s florálnou výšivkou a dlhými rukávmi. Na telovom podklade dominoval kvetinový vzor, ale výsledok nebol preromantizovaný – pôsobil patrične a veľmi elegantne.

Herečka Meg Ryan na akcii Friars Club...
Herečka Meg Ryan na akcii Friars Club Entertainment Icon Award v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Príjemným prekvapením bol však najmä pohľad na Ryanovej tvár. Zrelá päťdesiatnička v minulosti celkom zjavne využívala služby estetickej chirurgie a nechávala si vyhladzovať tvár botoxom či vyplniť pery kolagénom. To možno urobila aj tentoraz, no konečne decentne. Výsledok nesklamal.

Blondínka s vyžehlenými dlhými kaderami vyzerala naozaj ukážkovo. Ale možno je to aj zásluha zamilovanosti – veď konieckoncov, nehovorí sa to len tak pre nič, za nič, že láska nás povznáša a robí krajšími.

#akcia #vek #New York #herečka #pôvab #Meg Ryan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku