Babišová verzus Trumpová v Paríži: Veď vyzerali ako z kopírky!

13.11.2018 12:37

Vyzerá to akoby sa dohodli. Prvá dáma USA Melania Trump a česká "pani premiérová" Monika Babišová sa počas návštevy Francúzska stretli vo Versailles a vyzerali ako z kopírky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je taaak hezkashe is soooo beautiful #chateauversailles #melaniatrump #lunch #paris #specialday

Príspevok, ktorý zdieľa Mona (@monikababisova),

Poukázala na to samotná Babišová, ktorá na svojom konte na Instagrame zverejnila záber priamo z Versailles. V jednej z historických sál si zapózovala po boku slovinskej rodáčky a manželky najmocnejšieho muža planéty. Zhodou okolností v takmer rovnakých šatách.

Obe dámy stavili na sivú farbu a elegantný strih, ktorý pripomína povojnovú éru 20. storočia. Takmer identický bol detail viazačky okolo krku. V prípade Trumpovej siluetu ešte predeľoval tenučký opasok v identickom vyhotovení ako materiál šiat. Obe dámy volili čierne lodičky – kým Trumpová stavila na modernú a nadčasovú klasiku, Babišová siahla po kúsku evokujúcom spomenutú retro náladu.

Prvá dáma
		Francúzska Brigitte Macron (vľavo)
		a...
Prvá dáma Francúzska
		Brigitte Macron
		(druhá...
+5Český premiér Andrej
		Babiš a jeho
		manželka...

Štyridsaťštyriročná blondínka Monika Babišová sa však dostala do centra pozornosti ešte raz počas tejto oficiálnej návštevy Francúzska. Podarilo sa jej to v sobotu večer počas slávnostnej večere v múzeu Orsay, kde sprevádzala svojho manžela Andreja Babiša.

Pani premiérová stavila na model červených šiat s odhalenými ramenami v decentnom lodičkovom výstrihu. Model siahal tesne pod kolená a plnil prísne pravidlá etikety, pričom zároveň pôsobil veľmi elegantne a vkusne. Niet pochýb o tom, že Babišovej šatník tvoria mimoriadne luxusné kúsky. Konieckoncov, veď len kabelka Bottega Veneta, ktorú si na túto večeru vzala, stojí približne 700 eur. Zahanbiť sa však nedali ani ďalšie „prvé dámy“. Pozrite si viac v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#návšteva #šaty #paríž #podobnosť #Melania Trumpová #Monika Babišová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku