Tehotná vojvodkyňa Meghan žiarila na umeleckom gala. Zabavili ju aj Take That

20.11.2018 11:20

Charitatívne podujatia majú v britskej kráľovskej rodine na programe dňa so železnou pravidelnosťou a v pondelok večer sa takto pomáhalo znovu. Vojvodkyňa Meghan a princ Harry spoločne podporili umelcov.

Vojvodkyňa Meghan predviedla zaobľújúce sa...
Vojvodkyňa Meghan predviedla zaobľújúce sa bruško v tope Safiyaa. Autor: Reuters, HENRY NICHOLLS

Kráľovský pár, ktorý je od májovej svadby v centre záujmu, dorazil na predstavenie Royal Variety of Performance – galavečer, výťažok z ktorého pomáha umelcom v núdzi v celej Británii. Pohľady a objektívy sa celkom prirodzene sústredili predovšetkým na príťažlivú vojvodkyňu. Od nedávnej návštevy Austrálie a Nového Zélandu sa trošku zmenila.

Princ
		Harry a jeho manželka Meghan
		počas...
Vojvodkyňa
		Meghan v rozhovore s časťou
		členov...
+3Vojvodkyňa Meghan
		predviedla zaobľújúce
		sa...

Ak máme byť presní, podrástla. V dlhej čiernej sukni a tope od značky Safiyaa predviedla 37-ročná Meghan rastúce bruško. Tehotenstvo oznámil Kensingtonský palác pred vyše mesiacom. Už počas návštevy protinožcov bolo vidieť na americko-kanadskej (bývalej) herečke, že sa začína jemne zaobľovať. Teraz jej pár centimetrov v drieku ešte pribudlo.

Kým jej švagriná, vojvodkyňa Kate prežila prvé dve tehotenstvá mimo očí verejnosti a trápili ju tehotenské nevoľnosti, Meghan zatiaľ svoj stav zvláda zjavne dobre a s úsmevom. Hollywoodske úsmevy rozdávala aj na londýnskom podujatí.

Vojvodkyňa Meghan v rozhovore s časťou členov...
Vojvodkyňa Meghan v rozhovore s časťou členov skupiny Take That - zľava: Gary Barlow, Jason Orange a Mark Owen.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, POOL

Fotografi budúcu mamičku zvečnili aj v rozhovore s členmi formácie Take That, Garym Barlowom, Jasonom Orangeom a Markom Owenom. Tí si zavtipkovali aj na adresu princa Harryho. „Opýtajte sa manžela na to, ako pre nás hral na tamburínu,“ povedal údajne vojvodkyni Barlow. Mal na mysli nahrávku Sing, v ktorej sa druhorodený syn princa Charlesa a zosnulej princeznej Diany objavil ako účinkujúci.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #bruško #Take That #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku