Kráska z Deadpoola po boku milovaného muža: Reynolds to veru nie je!

20.11.2018 15:50

Fanúšikovia komiksového žánru v kinách ju poznajú ako lásku nezničiteľného a poriadne humorne cynického Deadpoola. Na akciu International Emmy Awards však prišla Morena Baccarin so skutočným mužom svojho života.

Morena Baccarin a jej manžel Ben McKenzie...
Morena Baccarin a jej manžel Ben McKenzie prišli na vyhlásenie cien spoločne. Autor: SITA/AP, Amy Sussman

Asi nikoho neprekvapí, že ním nie je herec Ryan Reynolds, s ktorým si zahrali spoločne v oboch filmoch o maskovanom superhrdinovi so znetvoreným telom a tvárom. Jedno však platí aj v tomto prípade. Je to tiež jej kolega.

Baccarin je už niekoľko rokov partnerkou herca Bena McKenzieho, s ktorým sa spoznali pri nakrúcaní seriálu Gotham. Iskra vraj medzi nimi preskočila takmer okamžite a hoci bola herečka ešte v tom čase vydatá, čoskoro už nasledoval rozvod a plnohodnotné vloženie sa do nového zväzku.

Herečka
		Dana
		Delany.
Dánska
		herečka Connie
		Nielsen.
+3Herec Tony Shalhoub a
		jeho manželka Brooke
		Adams.

Dvojica, ktorá spolu stihla medzitým splodiť aj potomka a zosobášiť sa, prišla podporiť svojich hereckých kolegov z rozličných krajín a kontinentov na 46. ročník International Emmy Awards, ktorý sa konal v New Yorku.

Samozrejme, nechýbali pri tom ani ďalšie známe seriálové či filmové tváre, medzi nimi napríklad Dánka Connie Nielsen známa z Gladiátora či Dana Delany, ktorá si zahrala v Zúfalých manželkách či Providence.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #pár #Morena Baccarin #galavečer #Ben McKenzie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku