Krásna Rachel Weisz žiarila na cenách Gotham. Má cennú sošku, aj štýl!

27.11.2018 14:25

Film sa ešte nedostal ani do širokej distribúcie a už zbiera ocenenia. Reč je o novinke The Favourite, v ktorej účinkuje aj Rachel Weisz. Na pondelňajšom gala získala trofej a vyzerala očarujúco.

Herečka Rachel Weisz v kreácii Michael Kors na...
Herečka Rachel Weisz v kreácii Michael Kors na Independent Filmmaker Project's Gotham Awards. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Čerstvá mamička, ktorá porodila svoje druhé dieťa vo veku 48 rokov, sa objavila na vyhlásení 28. ročníka filmových cien nezávislej kinematografie Gotham Awards. Prehliadnuť ju možné nebolo už len pre jej výrazný vzor na šatách od Michaela Korsa. Weisz si obliekla model s potlačou bielych lístkov na čiernom podklade.

Móda nebola to jediné, pre čo bolo možné britskú rodáčku obdivovať. Mnohí jej kolegovia či ľudia z filmovej brandže sú nadšení jej výkonom v novom filme gréckeho režiséra Yorgosa Lanthimosa The Favourite. A nielen jej výkonom.

Herečka
		Glenn Close v kreácii od Zuhaira
		Murada.
Herečka
		Laura Prepon a jej partner Ben
		Foster.
+3Herečka Rachel Weisz v
		kreácii Michael Kors
		na...

Weisz, ktorá je manželkou herca Daniela Craiga, si z ceremoniálu odnášala sošku pre najlepší výkon hereckého ansámblu a ocenené tak boli aj jej dve kolegyne Emma Stone a Olivia Colman.

Naznačený súboj dvoch rivaliek o priazeň krehkej a chorľavej kráľovnej nadchne už v krátkom traileri, ktorý sa nachádza na portáli Youtube. Tí, čo film videli, tvrdia, že ide o skutočný herecký koncert tria hlavných predstaviteliek.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#cena #Rachel Weisz #výkon #Michael Kors #The Favourite
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku