Dve megasvadby hviezd! Chopra si vzala Jonasa, zatienila ju indická kolegyňa?

30.11.2018 00:00

Je to zhoda náhod, alebo nebodaj tak trošku súboj indických krások a superhviezd? V jeden týždeň sa konali v Bombaji dve veľkolepé svadby.

Herečka Priyanka Chopra a jej snúbenec Nick...
Herečka Priyanka Chopra a jej snúbenec Nick Jonas počas jedného z povinných svadobných rituálov. Tradičný ceremoniál Puja sa konal v Bombaji. Autor: Profimedia

O dvojici Priyanka Chopra a Nick Jonas vie čo-to aj našinec. Bývalá víťazka svetovej súťaže krásy a herečka, ktorá už roky pôsobí v USA, a americký spevák a herec sa zasnúbili pred pár mesiacmi a absolvovali aj tradičný indický ceremoniál.

Podľa zdrojov z okolia by sa dvojica mala zosobášiť počas nasledujúceho víkendu – vzhľadom na indické tradície ich však čakalo už niekoľko „predohier“. Spoločne absolvovali tradičný ceremoniál v rodičovskom dome nevesty a nasledovať by mala hinduistická svadba, po ktorej bude pokračovať aj kresťanský sobášný obrad.

Herečka
		Priyanka Chopra a jej snúbenec
		Nick...
Herečka
		Priyanka Chopra a jej snúbenec
		Nick...
+3Priyanka Chopra a jej
		snúbenec Nick Jonas
		na...

Zábery šťastných snúbencov, medzi ktorými je desaťročný vekový rozdiel (s tým, že Chopra je staršia), zaplavili médiá nielen v Indii, ale aj USA.

Lenže rovnaký čas na svadobnú parádu si vybrala aj ďalšia indická hviezda – herečka Deepika Padukone, ktorú v Európe pozná verejnosť najmä ako krásku z festivalu v Cannes. Tá sa svojím zákonitým partnerom Ranveerom Singhom sobášila už pred dvoma týždňami. V stredu však v Bombaji absolvovali tradiční indický ceremoniál.

Bollywoodska hviezda Deepika Padukone a jej...
Bollywoodska hviezda Deepika Padukone a jej manžel Ranveer Singh stoja pred fotografmi v Bombaji počas ich svadobného obradu pre indické príbuzenstvo a médiá. Autor: SITA/AP, Rajanish Kakade

Pohľad na nevestu vyrážal dych. Deepika mala na sebe úchvatnú zlatou niťou vyšívanú kreáciu, ktorá rešpektuje indické tradície a je typickým odevom pre tamojšie nevesty. Dvojica, ktorá je skutočnými superhviezdami Bollywoodu (indickej podoby Hollywoodu), pritiahla k sebe ešte viac pozornosti ako Chopra s Američanom Jonasom.

V prípade druhej menovanej však musíme počkať do víkendu, aká bude jej finálna podoba nevesty. Zdroje z okolia nevesty sľubujú, že Miss World z roku 2000 bude rešpektovať všetky tradície, no zároveň plánuje opulentnú svadobnú róbu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #Nick Jonas #Bombaj #Priyanka Chopra #Deepika Padukone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa a zabudnite na problémy, netrápte sa neustále.
Ak niečo chcete, choďte si za tým, nenechajte...

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...