Matt Damon sa od manželky s telom krv a mlieko ani nepohne! Celých 13 rokov

01.12.2018 00:00

Začiatkom decembra oslávi herec Matt Damon už 13. výročie svadby. Jeho manželka ho sprevádza takmer na všetkých podujatiach, inak tomu nebolo ani na premiére v Los Angeles.

Na svetovej premiére filmu Návrat Mary Poppins bola síce najžiarivejšou hviezdou jeho hlavná predstaviteľka, Emily Blunt, ale svoje okamihy slávy si vychutnali aj ďalšie slávne tváre. Jednou z nich bol aj Matt Damon (48), ktorého v Los Angeles sprevádzala manželka, Luciana Barroso. Tá sa po manželovom boku na premiéreach či gala podujatiach objavuje pravidelne.

Matt Damon a jeho manželka  Luciana Barroso na...
Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso na premiére filmu Návrat Mary Poppins. Autor: Profimedia

Pekná čiernovláska, ktorá patrí medzi ženy s krivkami krv a mlieko, hercovi porodila 3 deti a začiatkom decembra spolu oslávia už 13. výročie svadby. Svoje „áno“ si povedali v roku 2005 v New Yorku a spoločne vychovávajú potomkov: Isabellu (12) Giau (10) a Stellu (8), Luciana má z predošlého manželstva 20-ročnú dcéru Alexiu.

Herec 
		Matt Damon a jeho manželka 
		Luciana...
Emily Blunt
		a jej manžel John Krasinski
		na...
+5Emily Mortimer na
		premiére filmu Návrat
		Mary...

Niekdajšia modelka prišla na premiéru v čiernych úzkych šatách na špagetových ramienkach v dĺžke tesne pod kolená, v ktorých sa zvodne črtal jej plný dekolt. Čierne vlasy si nechala vypnuté dohora a v ušiach sa jej ligotali výrazné náušnice.

Emily Blunt a jej manžel John Krasinski na...
Emily Blunt a jej manžel John Krasinski na premiére filmu Návrat Mary Poppins v Los Angeles. Autor: Reuters, Chris Pizzello

Popri tomto spokojnom páre sa na premiére ukázali bok po boku aj ďalší zaĽúbenci. Emily Bluntovú sprevádzal manžel, herec John Krasinski. Manželku si na červený koberec zobral aj herec Lin Manuel-Miranda.

Lin-Manuel Miranda a jeho manželka, Vanessa...
Lin-Manuel Miranda a jeho manželka, Vanessa Nadal, na premiére filmu Návrat Mary Poppins v Los Angeles. Autor: Reuters, Chris Pizzello

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Matt Damon #Návrat Mary Poppins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku