Blond armáda sexy krások na premiére! A potom... aha, jedna celkom iná!

03.12.2018 09:20

Je to len pár týždňov, čo sa v New Yorku konala ďalšia výročná módna šou slávneho výrobcu dámskej bielizne. Ako inak, s najkrajšími modelkami. Tie sa zišli aj v nedeľu večer.

Topmodelka Elsa Hosk na premietaní...
Topmodelka Elsa Hosk na premietaní Victoria's Secret 2018 Fashion Show v New Yorku. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Opäť sa tak stalo vo Veľkom jablku a dôvodom bolo slávnostné premietanie zostrihu prehliadky, ktoré sa každý rok radí medzi najsledovanejšie televízne programy. Ukazuje krásky z celého sveta v originálnych kreáciách, ale tiež predstavuje jeden z najlepších marketingových krokov VS na americkom kontinente.

Topmodelka Elsa Hosk na premietaní
		Victoria's...
Nová tvár
		Victoria´s Secret Josie Canseco
		sa...
+4Topmodelka Stella
		Maxwell na
		premietaní...

Do priestorov štúdií Spring Studios zamierili v nedeľu večer niektoré z najžiadanejších modeliek súčasnosti – medzi nimi nechýbala blond úderka v zložení Elsa Hosk, Romee Strijd a Stella Maxwell.

Všetky tri dámy nepodcenili situáciu a ani prítomnosť médií. Jednoducho znovu stavili na odvážne kreácie a predvádzali ukážkové krivky. V ostrom kontraste s nimi potom bola domáca kráska Taylor Hill.

Topmodelka Taylor Hill na premietaní záznamu...
Topmodelka Taylor Hill na premietaní záznamu výročnej prehliadky Victoria's Secret 2018 Fashion Show. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Americká topmodelka už viackrát v minulosti ukázala, že ju nebaví neustále nosiť sporé šaty a odhaľujúce kreácie. Tentoraz dokonca vyrazila do spoločnosti tak, akoby ani nemala na tvári štipku mejkapu. Voľné tričko a k tomu ležérne červené nohavice, vo vlasoch len látková čelenka. Inšpirácia pouličnou módou z prelomu 80-tych a 90-tych rokov bola prekvapivá, ale zároveň osviežujúca.

Topmodelka Winnie Harlow na premietaní...
Topmodelka Winnie Harlow na premietaní Victoria's Secret 2018 Fashion Show v New Yorku. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Medzi pozvanými nechýbala ani Winnie Harlow, ktorá tento rok na prehliadke Victoria's Secret debutovala. Kráska, ktorej vzácna fyzická indispozícia – vitiligo spôsobuje jej fľakaté sfarbenie kože, je momentálne jednou z najväčších hviezd modelingu aj pre svoj netypický vzhľad.

Mnohí odborníci zo sveta módy hodnotili vysoko pozitívne, že Harlowovú značka angažovala. Spravila tak údajne pozitívny krok smerom k celkovému imidžu a vnímaniu sexi modeliek na móle. Prehliadka sa však stretla aj s kritickými ohlasmi. Viac si prečítajte tu.

Model
		Adriana Lima (v strede) je
		najstaršou...
Modelka na
		prehliadke Victoria´s Secret
		Fashion...
+42Modelka na prehliadke
		Victoria´s Secret
		Fashion...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#krása #prehliadka #Victoria´s Secret #záznam #Elsa Hosk #Taylor Hill #Winnie Harlow
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudli ste ohlásiť zmenu lekára, dnes dáte všetko do poriadku.
Nákupný zoznam vám pomôže v rozhodovaní...

+ Nové tetovanie nevyjde a tak sa ocitnete v nepríjemnej situácii.
Brigáda, s ktorou ste počítali...