Zahalená a predsa supersexy! Pozadie Dakoty Johnsonovej zvádza Marakéš

04.12.2018 00:00

Niekedy naozaj netreba ukázať všetko, aby žena bola sueprzvodná. Herečka Dakota Johnson to potvrdila na festivale v Marakéši. A pripomenula slávnu britskú celebritu.

Herečka Dakota Johnson na filmovom festivale v...
Herečka Dakota Johnson na filmovom festivale v Maroku. Autor: Profimedia

Dcéra herečky Melanie Griffithovej a herca Dona Johnsona je členkou poroty filmového festivalu a už niekoľko dní sa nachádza v Maroku na slávnostnom podujatí. V nedeľu večer na červenom koberci nechýbala, prišla aj s kolegami uctiť režisérku Agnes Varda.

Pozornosť fotografov však celkom zaslúžene patrila práve 29-ročnej hviezde ságy Päťdesiat odtieňov sivej. Johnson si vzala na seba krémové šaty z jemnučkého saténu, ktorý dokonale obkresľoval jej krivky. A keď kráčala po červenom koberci, hoci zahalená, jej krivky dostali príležitosť zažiariť.

Zľava: Ileana D'Cruz, Laurent Cantet,...
Zľava: Ileana D'Cruz, Laurent Cantet, Dakota Johnson, Tala Hadid, režisér James Gray a Joana Hadjithomas, Daniel Bruhl, Lynne Ramsay a Michel Franco - to sú členovia poroty 17. ročníka filmového festivalu v Marakéši.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Abdeljalil Bounhar

V kreácii značky Bevza pripomenula Johnson Pippu Middletonovú počas svadobného dňa jej sestry, dnes vojvodkyne Kate a princa Harryho. Pred pár rokmi sa vďaka podobným šatám z Pippy stal nový sexsymbol a tiež vzor pre najpôvabnejší zadoček Británie. Nuž, konkurentku by určite našla aj v Dakote Johnsonovej.

Tá sa len nedávno priznala, že pre svoju postavu musí tvrdo drieť, cvičí a trénuje. Keď sa nedávno objavila vo filme s hercom Chrisom Hemsworthom, posťažovala sa v jednom rozhovore, že je nespravodlivé, ako to funguje.

Pippa Middleton a jej slávne pozadie počas...
Pippa Middleton a jej slávne pozadie počas svadby jej sestry Kate Middletonovej za princa Williama. Autor: SITA/AP, Martin Meissner

Slávny svalovec vraj môže zjesť balenie cukríkov a vyzerá ako poloboh, ona si dá jeden a má o kilo viac. Pozrite sa na záber z Marakéša – my si myslíme, že také zlé to nebude.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pozadie #Marakéš #krása #festival #Dakota Johnson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Premôžte sa a začnite cvičiť, budete sa tak cítiť vo svojom tele lepšie.
Nevyhovárajte sa a pracujte tak...

+ Vaša pokožka potrebuje starostlivosť doprajte mu ju.
Výhovorky vám síce idú avšak začnite byť k sebe...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk