Barkolová v bikinách na Chopku! Lyžiarsku sezónu štartovala Němcová aj Dejdar

03.12.2018 15:49

Hoci mnohí z nás nemajú radi chladné zimné počasie, nadšenci lyžovania nedajú dopustiť na poctivú a poriadne zasneženú zimu. Cez víkend sa takí zišli v známom stredisku v Nízkych Tatrách.

Moderátorka Erika Barkolová otestovala svoju...
Moderátorka Erika Barkolová otestovala svoju otužilosť na Chopku. A vyzliekla sa do plaviek. Autor: Tatry Mountain Resorts

Otvorenie tamojšieho strediska sa vždy nesie vo veľkolepom duchu a výnimkou nebol ani tohtoročný prvý decembrový víkend. Medzi hosťami sa objavili známe tváre slovenského, ale aj českého šoubiznisu.

Herečka
		Anna Polívková.
Moderátorka Erika Barkolová otestovala
		svoju...
+13Moderátorka Veronika
		Ostrihoňová a spevák
		Robo...

Pozornosť pritiahla napríklad herečka Anna Polívková, ktorá si nielen otestovala snehový svah, ale nechala sa tiež vyspovedať v čoraz populárnejšej talk-šou moderátorky a reportérky Veroniky Ostrihoňovej. Hrdinka komédie Po čom muži túžia a dcéra známeho českého zabávača Bolka Polívku nehovorila len o práci, ale vpustila Ostrihoňovú a divákov aj trochu viac do súkromia, hoci si ho úzkostlivo stráži.

Modelka Pavlína Němcová.
Modelka Pavlína Němcová. Autor: Peter Reefe Kováč

Medzi hosťami sa objavila tiež česká modelka Pavlína Němcová, ktorá zavítala do Nízkych Tatier po šiestich rokoch. Tá naopak nedávno otvorene priznala, že sa rozišla s partnerom. To jej však úsmev z tváre nevzalo – teda aspoň nie pred objektívmi, kde je vždy profesionálka. Němcová si otestovala večernú atmosféru príjemného baru, ale tiež neváhala a vyrazila na vyše 2000 metrov vysoký Chopok.

Tam pripravila poriadne horúcu „podívanú“ fotografom moderátorka Erika Barkolová. Tvár TV JOJ sa totiž vyzliekla do bikín, aby vrak patrične oslávila otvorenie lyžiarskej sezóny. Áno, v teplote, ktorá sa pohybovala okolo nuly, to zvládla s úsmevom na tvári. A mnohí zostali prekvapení, že Barkolová je opäť v ukážkovej forme.

Herečka Anna Polívková na svahu.
Herečka Anna Polívková na svahu. Autor: Peter Reefe Kováč

Medzi hosťami zimného víkendu boli aj mená ako Martin Nikodým, Peter Sklár, Martin Dejdar či Robo Papp. Viac si pozrite v galérii vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#lyžovačka #Nízke Tatry #Erika Barkolová #Veronika Ostrihoňová #sezóna #Pavlína Němcová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku