Čo akcia, to zásah do čierneho! Julia Roberts vyzerá skvelo, ako to robí?!

05.12.2018 00:54

Hollywoodska herečka Julia Roberts patrí už roky medzi najväčšie hviezdy. Niekdajšia držiteľka titulu najkrajšej ženy sveta podľa magazínu People svoju povesť potvrdzuje neustále.

Zľava: Mia Fowler, Jakari Fraser a herečka...
Zľava: Mia Fowler, Jakari Fraser a herečka Julia Roberts na premiére filmu Ben Is Back. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Momentálne sa matka troch detí venuje propagácii novinky Ben is back a práve pri tej príležitosti sa zúčastnila na niekoľkých oficiálnych akciách. Pri pohľade na ňu je jasné jedno – vyzerá skrátka očarujúco.

Päťdesiatjedenročná hviezda to potvrdila aj na slávnostnej premiére v pondelok večer v New Yorku, kde sa objavila v šatách Oscar de la Renta na jedno rameno a bielom saku. Elegantná, šarmantná, skrátka očarujúca. Len pár hodín predtým navštívila televízne štúdia v pestrofarebných pruhovaných šatách a opäť to bola strela presne do čierneho.

Herečka Julia Roberts (vľavo) a jej kolega...
Herečka Julia Roberts (vľavo) a jej kolega Lucas Hedges predstavili spoločne film Ben Is Back. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V Hollywoode je síce akosi zvykom, že vek je číslo a mnoho žien aj mužov vyzerá mladšie a sviežejšie než väčšina ich rovesníkov v bežnej populácii. V prípade Robertsovej je to však čosi iné. Vyzerá veľmi príťažlivo, no zároveň si stále zachováva akýsi pocit reálnosti, spojenia s normálnym svetom.

Je to pravdepodobne rola oddanej matky a manželky, ktorá ju v očiach verejnosti poľuďšťuje a pretavuje sa aj do rozhovorov, záberov na sociálnych sieťach. Materstvo a jeho silu rieši aj spomenutá snímka Ben is back.

Zľava: Herec Courtney B. Vance a jeho kolegyňa...
Zľava: Herec Courtney B. Vance a jeho kolegyňa Julia Roberts s detskými hercami Jakari Fraserom a Miou Fowlerovou. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Roberts v nej stvárnila matku drogovo závislého tínedžera, ktorá sa snaží zachrániť svojho syna zo spárov závislosti, ale najmä jeho minulosti. S kolegom Lucasom Hedgesom, ktorý si zahral jej syna na plátne, strávila Roberts dlhší čas aj pred nakrúcaním, aby si spolu vybudovali pevnejšie puto a vžili sa do úloh matky a syna.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #premiéra #vek #materstvo #Julia Roberts
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...