Toto sa nerobí, Kanye... Rapera zvozil ako malého chlapca, toto je dôvod!

05.12.2018 10:00

Ak má niekto hviezdny status, neznamená to ešte, že má aj dobré spôsoby. Na premiére nového muzikálu na Broadway, v centre ktorého stojí život speváčky Cher, sklamal jedného z hercov raper Kanye West.

Manželský pár Kanye West a Kim Kardashian pred...
Manželský pár Kanye West a Kim Kardashian pred premiérou muzikálu The Cher Show. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Známy americký hudobník sa dočkal verejnej kritiky od jedného z protagonistov titulu The Cher Show – herca Jarroda Spectora, ktorý stvárňuje na javisku Sonnyho Bona, bývalého manžela Cher. Spectora rozhnevalo, že West veľkú časť predstavenia sledoval mobilný telefón.

Herec Jarrod Spector,
		ktorý stvárnil
		Sonnyho...
Speváčka Cher (vľavo)
		a herečka a
		scenáristka...
+5Zľava: Herci Micaela
		Diamond, Stephanie
		J....

„Hej, Kanye, je fakt cool, že si na našom muzikáli. Ak zdvihneš oči od telefónu, uvidíš, že tu hore hráme a robíme šou. Je to premiérový večer. Pre nás celkom dôležitá vec. Ďakujem pekne,“ zverejnil na Twitteri Spector.

Reakcia od rapera sa neobjavila. Isté však je, že na muzikálové predstavenie zašiel v prvom rade kvôli svojej manželke Kim Kardashianovej. Tá sa viackrát vyznala z toho, že Cher je pre ňu veľkým módnym vzorom.

Zľava: Herci Micaela Diamond, Stephanie J....
Zľava: Herci Micaela Diamond, Stephanie J. Block, Teal Wicks a Jarrod Spector stvárnili hlavné úlohy v The Cher Show. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na slávnostnej premiére sa predviedla v netradičnej kreácii kovovej sivej farby. So speváčkou Cher, ktorá bola tiež prítomná, sa však údajne nestretli. Rolu slávnej speváčky a herečky si na javisku strihli hneď tri rozličné herečky Micaela Diamond, Stephanie J. Bloch a Teal Wicks.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#mobil #Twitter #kritika #Kim Kardashian #Kanye West #Cher #predstavenie #reakcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Rozhodujte sa slobodne, nie pod nátlakom, máte predsa na výber.
Najskôr premýšľajte, až potom konajte, nie...