Vojvodkyňa Kate priniesla Vianoce na Cyprus a večer predtým... ako živá Diana!

06.12.2018 11:15

Britský princ William s manželkou Kate v stredu navštívili vojakov na britskej vojenskej základni Akrotiri na Cypre, aby im v predvianočnom období poďakovali za ich službu.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge po prílete na Cyprus. Autor: SITA/AP, Matt Dunham

Počas krátkej návštevy sa William a Kate stretli tiež s rodinami príslušníkov armády, ktoré žijú na základni, a s členmi miestnej komunity, napísala agentúra Reuters.

„Blížia sa Vianoce a Catherine aj ja si uvedomujeme, že vám všetkým patrí poďakovanie za vašu prácu a uznanie vašich obetí,“ uviedol princ William. „Z čias, keď som ešte nosil uniformu, obaja vieme, aké to je, keď chcete vybalansovať svoje pracovné povinnosti a rodinný život,“ dodal.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge zdraví
		deti...
Vojvodkyňa
		Kate z Cambridge s
		drahocennou...
+3DECEMBER 2018:
		Vojvodkyňa Kate z Cambridge
		v...

William a Kate vojakom odovzdali vianočné darčeky získané od rodinných príslušníkov, s ktorými sa v utorok stretli v Londýne, napísal na Twitteri Kensingtonský palác. „Vieme, že to nie je jednoduché pre vás, vaše ženy, manželov, deti ani priateľov v Británii. V mene všetkých doma by sme vám ale chceli poďakovať,“ povedal princ.

Na Cyprus manželská dvojica odletela hneď na druhý deň po tom, čo sa v Londýne konala slávnostná večera na počesť členov diplomatického zboru v Buckinghamskom paláci. Na akcii sa zúčastnila aj kráľovná Alžbeta II., vojvodkyňa Kate patrila medzi dámy, ktoré na seba okamžite strhli pozornosť.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge s drahocennou...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge s drahocennou tiarou, ktorú nosila kedysi princezná Diana. Autor: Reuters, POOL

Okrem očarujúcich večerných šiat od Jenny Packhamovej sa totiž predviedla s tiarou, ktorú kedysi nosila s obľubou princezná Diana. Ide o vzácny kus šperku, s ktorým sa niekdajšia manželka princa Charlesa zúčastňovala na oficiálnych podujatiach.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #princ William #krása #Cyprus #večera #tiara
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes spozorujete opuchy na dolných končatinách, začnite sa liečiť.
Pozor na nepravdivé obvinenia, ktoré...

+ Stres a pracovné povinnosti na vás pôsobia negatívne. Je na čase ubrať plyn.
Chýba vám kontrola nad...