Rozhovor z očí do očí? S týmto výstrihom musela mať Dakota Johnson problém!

10.12.2018 00:00

Už minulý týždeň bola stredobodom pozornosti na filmovom festivale v Marakéši. Aj záverečný deň 17. ročníka sa popri rozdávaní ocenení niesol v réžii Dakoty Johnsonovej a jej pôvabov.

Herečka Dakota Johnson a jej bujné poprsie v...
Herečka Dakota Johnson a jej bujné poprsie v šatách Gucci.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Hollywoodska herečka, ktorú najviac verejnosť pozná vďaka účinkovaniu v sérii Päťdesiat odtieňov, sa objavila na červenom koberci v belasej kreácii z dielne Gucci.

O tom, že dcéra herečky Melanie Griffithovej a herca Dona Johnsona sa nebojí byť sexi, presvedčila už mnohokrát. Tento večer výnimkou nebol. Jej večerná róba disponovala pomerne odvážnym výstrihom a v ňom predvádzala 29-ročná kráska naozaj ukážkový dekolt.

Talianska herečka Monica
		Bellucci.
Herečka
		Dakota Johnson a jej bujné poprsie
		v...
+3Tuniská herečka Samira
		Magroun predviedla
		tiež...

Niektoré momentky zo slávnostného večera zachytávajú jej prednosti zo skutočne odhaľujúcich uhlov. Hoci k úplnému odhaleniu nedošlo, fantázii veľa priestoru Dakota Johnson naozaj nenechala. A v prípade konverzácie muselo byť celkom náročné udržať pozornosť smerom k tvári.

Na záverečné gala priletela do Marakéša však aj ďalšia slávna filmová kráska. A tá na zvádzanie nepotrebovala ani odvážne výstrihy. Talianka Monica Bellucci patrí k ženám, ktoré svoj sexepíl dávkujú veľmi opatrne a predsa sa radia medzi skutočné idoly. Málokto by veril, že táto tmavovlasá dáma má už 54 rokov. V sobotu večer v Marakéši skrátka vyzerala skvelo.

Herečka Monica Bellucci.
Herečka Monica Bellucci. Autor: SITA/AP, Mosa'ab Elshamy

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #festival #Monica Bellucci #Dakota Johnson #výstrih #Marakéš #pôvab
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku