Na Monicu Bellucci jej ex už určite nemyslí! Jej nástupkyňa je ale kus

17.12.2018 00:00

Modelka Tina Kunakey (21) sprevádzala na parížskej premiére svojho manžela, herca Vincenta Cassela.

Francúzsky herec Vincent Cassel (52) prišiel na premiéru novinky L'Empereur De Paris, ktorá sa udiala v Paríži. Po jeho boku sa usmievala jeho mladučká žena, modelka Tina Kunakey (21).

Vincent Cassel (52) prišiel na premiéru novinky...
Vincent Cassel (52) prišiel na premiéru novinky L'Empereur De Paris s manželkou, Tinou Kunakey. Autor: Profimedia

Práve tmavovlasá kráska s dokonalým úsmevom na seba strhla všetku pozornosť. A celkom zalúžene, bola nádherná. A to aj napriek tomu, že svoje sexi telo nijako špeciálne neodhalila, skôr naopak. Prišla zahalená od hlavy po päty do čiernej, počas pózovania fotografom mala na sebe dokonca dlhý kabát, v ruke držala kabelku značky Prada v hodnote vyše 2 000 eur. Vo filmovej novinke si po boku Vincenta Cassela zahrala krásna Olga Kurylenko.

52-ročný Cassel prišiel oblečený v odtieňoch modrej a od svojej čerstvej manželky sa počas pózovania fotografom nepohol ani na krok.

Slávny francúzsky herec si mladučkú kráku zobral za manželu len nedávno – koncom augusta. „Áno“ si povedali v meste Bidart na juhozápade Francúzska po dva roky trvajúcom vzťahu. Tina Kunakey sa preslávila ako modelka plaviek a spodnej bielizne.

Rok 2009: Herečka Monica Bellucci a jej manžel...
Rok 2009: Herečka Monica Bellucci a jej manžel Vincent Cassel na vyhlásení filmových cien Cézar. Autor: SITA/AP, THIBAULT CAMUS

Po Casselovom boku vystriedala taliansku herečku Monicu Bellucci, ktorá bola jeho manželkou 14 rokov, vzťah sa im rozpadol v roku 2013. Dvojica sa stretla pri nakrúcaní francúzskeho filmu Apartmán (1996). Zosobášili sa v roku 1999 v Monaku. Majú dve dcéry, Devu a Leonie. Boli známi tým, že žili veľmi nezávislé životy, aby sa vyhli rutine, pričom Bellucci väčšinou bývala v Ríme a Cassel v Paríži.

View this post on Instagram

A post shared by Tina Kunakey (@tinakunakey) on

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vincent Cassel #Monica Bellucci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa vyspite, potrebujete načerpať viac energie ako si myslíte.
Konečne sa začne zvyšovať váš účet,...

+ Zmenili ste sa, avšak len na pohľad, to však partnerke nestačí.
Momentálne si nemôžete dovoliť ďalší...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk