Felicity Jones na premiére ukázala prsia ako uväznené v sieti... toto nevyšlo!

17.12.2018 12:04
Herečka Felicity Jones na premiére On The Basis...
Herečka Felicity Jones na premiére On The Basis of Sex v kreácii Dior. Autor: ,

Nie vždy to vyjde! Ani hollywoodskym hviezdam s top štylistami, ktorí majú k dispozícii značkové róby. Stalo sa to aj herečke Felicity Jonesovej.

Hviezda filmu Teória tresku, za výkon v ktorom bola pred pár rokmi nominovaná na Oscara, sa objavila v nedeľu na premiére nového filmu On the basis of sex. Fotografov a hostí však zaujala najmä svojím vzhľadom.

Britskú rodáčku obliekla na premiéru značka Dior, no voľba veľkolepej róby v telovej farbe bola akousi dvojsečnou zbraňou. Snaha o zvodnú nehu nevyšla celkom podľa predstáv a dôvodom bol aj strih a forma šiat.

Herečka Felicity Jones na premiére On The Basis...
Herečka Felicity Jones na premiére On The Basis of Sex v kreácii Dior. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V oblasti hrude mala totiž Jones na šatách oválne kaskády pevných volánikov. Hoci zámer bol asi dobrý, výsledný dojem už menej. Vyzeralo to viac, akoby jej niekto zamotal prsia do siete, ktorá vytŕča na všetky strany a navyše pripomína igelitové vrecko.

Kreácia z ateliéru haute couture patrí síce medzi to najlepšie, čo dokáže parížsky módny dom vyprodukovať. V tomto prípade však jednoducho platilo, že nie vždy umelecké krajčírske dielo dokáže súznieť aj s nositeľkou. Lepšie by asi vyzeralo na figuríne.

Jonesovú však môže tešiť aspoň fakt, že za výkon v spomenutej novinke opäť žne pochvaly od kritikov. A módnu reputáciu si určite napraví už čoskoro.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #róba #vzhľad #Dior #Felicity Jones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Spravte dnes niečo pre vaše telo, budete sa cítiť lepšie z vonku ale aj z vnútra.
Zaoberáte sa nesprávnymi...

+ Bolesť zubov nie je len tak, poraďte sa s odborníkom, pomôže vám.
Pozor na neprajných ľudí okolo vás, je...