Bruško rastie, Meghan povinnosti neodkladá! Takto žiarila na návšteve hospicu

18.12.2018 13:02

Zdá sa, že niet týždňa, čo by sa vojvodkyňa Meghan neobjavila na verejnosti v rámci svojich oficiálnych povinností. Úsmev z tváre jej však nemizne.

Vojvodkyňa Meghan ukázala rastúce bruško.
Vojvodkyňa Meghan ukázala rastúce bruško. Autor: SITA/AP, Matt Dunham

Manželka princa Harryho sa aj vo štvrtok predpoludním venovala pracovným povinnostiam a vyrazila na návštevu domova pre seniorov, ktorý poskytuje opateru starnúcim umelcom a predstaviteľom kultúrnej obce. Samozrejme, pozornosť bola sústredená predovšetkým na pôvabnú vojvodkyňu.

Brunetka nosí pod srdcom prvé dieťa a v šatách s jemným florálnym motívom opäť ukázala, že sa zaobľuje každým týždňom. Narozdiel od švagrinej Kate, ktorá mala práve pri prvom tehotenstve veľké problémy so zdravím a najmä nevoľnosťou, však to Meghanine prebieha bez zjavných komplikácií a veľmi ľahko.

Vojvodkyňa Meghan počas návštevy domova pre...
Vojvodkyňa Meghan počas návštevy domova pre seniorov Brinsworth House, v ktorom žijú bývalí umelci a predstavitelia kultúrnej obce. Autor: SITA/AP, Matt Dunham

Minulý týždeň sa dokonca vojvodkyňa objavila na večernom podujatí pri príležitosti odovzdania Britských módnych cien, kam prišla odovzdať trofej dizajnérke Clare Waight Kellerovej – autorke jej svadobných šiat pod značkou módneho domu Givenchy.

Médiá sa pozastavili nad tým, že americko-kanadská herečka porušila nepísané pravidlá kráľovského dvora, keď vyrazila do spoločnosti s nechtami nalakovanými čiernou farbou. Také niečo si vraj výslovne neželá samotná kráľovná Alžbeta II. Na štvrtkovej návšteve Brinsworth House však už ruky 37-ročnej Meghan zdobil telový lak.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#návšteva #tehotenstvo #seniori #pôvab #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...