Naša láska len rastie, tvrdí Douglas o manželke Zeta Jonesovej. A dôvod?

08.01.2019 00:00

Kedysi to vyzeralo takmer na veľký rozvod, ale skúšku vzťahu herečka Catherine Zeta Jones a jej partner Michael Douglas zvládli. Aj v nedeľu večer ukázali spoločnú lásku na červenom koberci.

Herečka Catherine Zeta Jones a jej manžel...
Herečka Catherine Zeta Jones a jej manžel Michael Douglas. Autor: Reuters, MIKE BLAKE

Slávna hollywoodska dvojica nechýbala na vyhlásení cien Zlatý glóbus, keďže 74-ročný Douglas mal v hre jedno želiezko – nomináciu za výkon v televíznom projekte The Kominsky Method. Premenil ju dokonca na úspech a z jeho triumfu sa nadšene tešila aj krásna polovička – waleská herečka Catherine Zeta Jones.

Douglas sa neskôr médiám zdôveril, že podobné momenty si dokážu vychutnať s manželkou naozaj do bodky. „Bolo pre ňu skvelé byť tu dnes večer. Je to jeden z tých momentov, keď váš partner absolútne rozumie tomu, čo sa deje,“ konštatoval Douglas.

Manželia Sacha Baron Cohen a Isla Fisher
		(v...
Manželia
		Felicitas Rombold a Daniel
		Bruhl....
+19Snúbenci Tom Kaulitz a
		Heidi Klum na
		afterpárty...

Podľa neho fakt, že partneri pracujú v rovnakej brandži, zábavnom priemysle, je veľmi dôležitý pre vzájomné porozumenie. „Oslávili sme naše osemnáste výročie a okrem toho, že naša láska neustále rastie, toto porozumenie je veľmi dôležité,“ uviedol pre médiá ocenený herec.

Jeho príťažlivá manželka, ktorá pútala pozornosť na červenom koberci v kreácii Elie Saab Haute Couture, neskôr pre médiá uviedla, že dodnes má odložené prvé vyznanie od Douglasa. Dostala ho vraj s kyticou, ktorú jej poslal, keď sa jej začal dvoriť.

Dvojicu tento rok čaká spoločná oslava jubileí, keďže obaja oslavujú narodeniny 25. septembra. V prípade Jonesovej to bude okrúhla päťdesiatka, Douglas dovŕši poljubileum – 75. narodeniny.

Nominovaná herečka Rosamund Pike prišla
		v...
Herečka
		Anne Hathaway stavila na značku Elie
		Saab.
+77Herečka Camila Belle v
		róbe na mieru od Jason
		Wu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #profesia #láska #Michael Douglas #partner #Catherine Zeta Jones #Zlatý glóbus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku