VIDEO: Hurajová pred Plesom v opere! Čo očakáva od hviezdneho večera?

, 10.01.2019 06:00

Už devätnástykrát sa najbližšiu sobotu uskutoční Ples v opere. Moderovanie zverili tvorcovia do rúk herečky Lucie Hurajovej.

Herečka a moderátorka Lucia Hurajová na...
Herečka a moderátorka Lucia Hurajová na archívnom zábere ako pozvaný hosť Plesu v opere. Tento rok ho bude moderovať. Autor: Monarch

Sympatická brunetka nebude ani zďaleka prvou herečkou, ktorá bude sprevádzať charitatívnym podujatím a súčasne najprestížnejším plesom na domácej pôde. Minulý rok tak urobila Božidara Turzonovová, pred ňou napríklad Zuzana Mauréry či Kamila Magálová.

„Či už je to Zdenka Studenková, Zuzka Mauréry, alebo pani Božidara Tuzonovová – ktorá je mimochodom moja pedagogička, takže je pre mňa veľkou cťou, že hneď po nej preberám túto štafetu – sú to obľúbené herečky. Ľudia radi vidia svojich obľúbených hercov takto zblízka, vidia ich radi aj v iných úlohách ako len na javisku, v televízii, či vo filme. Takže je to asi prirodzené,“ uviedla pre TV Pravda Hurajová.

VIDEO tu:

Úloha moderátorky plesu je podľa nej výnimočná, ale okrem moderátorskej šikovnosti je podľa Hurajovej dôležité zastúpiť ju aj ľudsky. „Nejde až tak o moju osobu, alebo moderátorský talent. Človek by mal reprezentovať myšlienku plesu, ktorá je vo svojej podstate veľmi vznešená, pretože je benefičná, charitatívna,“ poukázala Hurajová na to, že výťažok z plesu opäť poputuje na podporu inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením.

O tom, či berie herečka so sebou na Ples aj manžela, sa tiež dozviete v našom videu vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#príprava #charita #herečka #Ples v opere #moderátorka #Lucia Hurajová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok spánku a odpočinku, potrebujete ho.
Nie je nič čo by ste nedokázali ak sa preto...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...