Londýnska premiéra plná hviezd! Ale sexi nôžky mladej krásky zaujali najviac

10.01.2019 11:20

Na londýnskej premiére akčného trileru Glass sa zlietlo hneď niekoľko slávnych hviezd, nad ženami mali tento raz pred objektívmi prevahu muži.

Bok po boku sa na fanúšikov a fotografov usmievali Samuel L. Jackson, Bruce Willis či James McAvoy. Práve táto trojica si zahrala hlavné postavy v snímke režiséra M. Night Shyamalana inšpirovanej komiksom. Film je spojením dvoch samostatných snímok Vyvolený (2000) a Rozpoltený (2016).

Samuel L. Jackson, Sarah Paulson, James McAvoya...
Samuel L. Jackson, Sarah Paulson, James McAvoya režisér M. Night Shyamalan na premiére filmu Glass v Londýne. Autor: TASR/AP, HENRY NICHOLLS

Ich ženskou kolegyňou v snímke je slávna Sarah Paulson, ktorá sa nedala prehliadnuť ani na premiére v Londýne. Zvolila výrazné fialové šaty značky Prada a o nič menej výraznejšie náušnice. Tie dostali možnosť vyniknúť aj vďaka herečkinmu účesu, keď si hnedé vlasy nechala vyčesané dohora.

Britsko-argentínska herečka Anya Taylor-Joy na...
Britsko-argentínska herečka Anya Taylor-Joy na premiére filmu Glass v Londýne. Autor: TASR/AP, Vianney Le Caer

O čosi viac ako spomínané veľké hviezdy na čevenom koberci vynikla mladučká, len 22-ročná herečka Anya Taylor-Joy, ktorá si v snímka takisto zahrala jednu z rolí. Pekná blondínka na slávnostný večer zvolila čierne šaty tesne pod zadok, v ktorých mohli naplno zažiariť jej sexi štíhle nohy. Herečka a niekdajšia modelka ich sebavedomo predvádzala pred fanúšikmi aj objektívmi fotografov.

 Bruce Willis na
		premiére filmu Glass v
		Londýne.
 Samuel L. Jackson,
		Sarah Paulson,
		James...
+6Herečka Sarah Paulson
		na premiére filmu Glass
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Bruce Willis #Glass #Sarah Paulson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Nebudete môcť zaspať, preto skúste zábavný seriál v televízii.
Šťastie objavíte v cestovaní a na to treba...