Móda SAG: Uchvátila Margot Robbie či Gaga! 81-ročná Fonda... to je zázrak

28.01.2019 11:20

Herecký večer plný hviezd - taká bola nedeľa v Los Angeles, kde sa konalo ďalšie veľké odovzdávanie. Na cenách SAG Awards však nechýbala ani veľkolepá móda.

Herečka Margot Robbie uchvátila v kreácii Chanel.
Herečka Margot Robbie uchvátila v kreácii Chanel. Autor: Profimedia

Červený koberec patril hviezdam, ktoré tento rok bodujú so svojimi výkonmi vo filmoch či televíznych projektoch. Ani na tejto akcii však pozvané dámy (aj páni) nepodcenili mediálny záujem či dôležitosť podujatia. A štylisti ich vyzbrojili celkom patrične.

Speváčka a herečka
		Lady Gaga prišla v
		kreácii...
Herečka Yara Shahidi v
		šatách Fendi Haute
		Couture.
+28Herečka Margot Robbie
		uchvátila v kreácii
		Chanel.

Hoci sa netešila zo žiadnej trofeje, tú módnu si zaslúži nepochybne. Reč je o austrálskej herečke Margot Robbie, ktorá v záplave kolegýň doslova excelovala v bielo-zlatej kreácii Chanel. Na pohľad jednoduchý model šiat v sebe skrýva šikovnosť a výnimočnosť ručnej práce dielní Chanel a blondínke farebná kombinácia aj model naozaj svedčali.

Medzi neprehliadnuteľné dámy večera sa zaradili aj ďalšie herečky odeté do kreácií z kolekcií haute couture. Reč je o nominovanej Lady Gaga a tiež seriálovej hviezde Rachel Brosnahanovej, ktorá si odnášala domov sošku za výkon v seriáli Marvelous Mrs. Meisel. Obe stavili na značku Christian Dior. Beasý ľadový tón na šatách Brosnahanovej fungoval ukážkovo s jej pleťou, Gaga svoju bielu kreáciu inovovala pridaním punkových prvkov ako je tmavý rúž či obojok okolo krku.

Herečka Rachel Brosnahan v kreácii Christian...
Herečka Rachel Brosnahan v kreácii Christian Dior Haute Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Zahanbiť sa nedali ani dámy, ktoré už prezentujú staršiu generáciu Hollywoodu. Napríklad tento rok oslavujúca 50-ku Catherine Zeta Jones vyzerala úchvatne v róbe od Zuhaira Murada. Odhaľovala nohu v rozparku a predvádzala aj výrazný dekolt. Napriek tomu vyzerala distingvovane a elegantne.

Ešte lepšie však dopadla voľba Jane Fondovej. Táto dáma chvíľami pripomína zázrak prírody. Málokto by si totiž pomyslel, že oslávila už osemdesiate narodeniny. Mladistvý šarm a šmrnc, ktorý ešte znásobil červený model Valentino, predvádzala aj tentoraz.

Herečka Jane Fonda v kreácii Valentino.
Herečka Jane Fonda v kreácii Valentino. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Medzi pozvanými nechýbali ani ďalšie známe tváre. Prišla Emma Stone (v kombinácii Louis Vuitton) či jej kolegyňa Rachel Weisz (Givenchy Haute Couture). Nechýbali ani hviezdy filmov ako Black Panther (Lupita Nyong'o v róbe Wera Wang) a Crazy Rich Asians (Gemmu Chanovú obliekol Oscar de la Renta). Viac nájdete v našej bohatej galérii.

Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton.
Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #krása #Lady Gaga #móda #Jane Fonda #Catherine Zeta Jones #Margot Robbie #SAG Awards #Rachel Brosnahan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite jesť zeleninu a ovocie, vitamíny z nich vášmu telu môžu len prospieť.
Nedávajte späť to, čo...

+ Myslite dnes hlavne na seba a urobte všetko preto, aby ste sa dobre cítili.
Pokúste sa neustále dozvedať...