Lajčáková ako diva Krištáľového krídla, Knechtová či Vačková prekvapili

, 28.01.2019 12:56

V Amerike to boli herecké ceny, v Bratislave Krištáľové krídlo. Hoci domáce celebrity nemajú k dispozícii šaty od slávnych dizajnérskych domov, tiež vstupujú do boja o štýl a eleganciu so cťou.

Moderátorka Jarmila Lajčáková Hargašová na...
Moderátorka Jarmila Lajčáková Hargašová na cenách Krištáľové krídlo. Autor: Profimedia

Na slávnostnom nedeľňajšom vyhlásení cien sa podarilo bodovať napríklad moderátorke Jarmile Lajčákovej Hargašovej. Manželka ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka dorazila na večer v bielej večernej kreácii, ktorú tvorila kombinácia topu s výraznými zvonovými rukávmi prestrihnutými po dĺžke a úzkej tubovej sukne po zem. Hladký materiál šiat doplnila zdobnosť len v podobe detailov náušníc, večernej kabelky a výrazného rúžu. Napriek tomu to dokopy fungovalo a moderátorka patrila medzi najlepšie oblečené dámy.

Strelkyňa Danka Barteková.
Speváčka
		Celeste Buckingham v kreácii od
		Zariny...
+9Moderátorka Jarmila
		Lajčáková Hargašová
		na...

Neprehliadnuteľná bola aj speváčka Katarína Knechtová. Už istý čas sa pri voľbe večerných modelov spája s dizajnérkou Janou Pištejovou a treba povedať, že toto spojenie patrí medzi tie vydarenejšie. Z niekdajšej rockerky, ktorá nosila vyťahané menčestráky a spievala s kratučkým vrabčiakom na hlave je zvodná femme fatale. Niekedy síce skĺzne kúsoček za hranicu tejto novej „zvodnej“ podoby, ale prípad nedeľňajšieho večera to nebol. Výrazná trblietavá čierna výšivka na telovom podklade fungovala s Knechtovou vizážou ukážkovo. Voľba visiacich výrazných náušníc bola síce trochu prvoplánová, no nebila do očí ako čosi nepatričné, fungovala tiež.

Speváčka Katarína Knechtová v šatách od Jany...
Speváčka Katarína Knechtová v šatách od Jany Pištejovej. Autor: Profimedia

V prípade Knechtovej kolegyne Celeste Buckingham sa večerná móda odohráva na širokom poli. Dokáže sa objaviť v spoločnosti vo večernej princeznovskej róbe, ale aj džersejových padavých šatách, ktoré by ste skôr očakávali na plážovej párty. Tentoraz inklinovala k prvému uvedenému a voľba kreácie od Zariny Šimkovičovej bola voľbou na istotu. Šaty v sebe nesú tak trošku atmosféru stužkovej, neuškodilo by možno vyladiť strih a ubrať z dekoratívnych detailov či vrstiev tylu. Nositeľka však pôsobí spokojne, takže zjavne model splnil účel. Cítila sa v šatách dobre.

U strelkyne Danky Bartekovej sa v zásade nedá hovoriť o nejakom zásadnom prešľape. V jej prípade je však pre mňa vždy záhadou, prečo si vyberá také obyčajné a nezaujímavé šaty. Je to klasický model na spôsob požičovne, ktorý neurazí, neprekvapí a pravdepodobne aj splní účel, ktorý nositeľka očakáva. Barteková s jej postavou a tvárou by však pokojne mohla experimentovať so siluetou, strihovými detailmi, minimalizmom či naopak výraznou a prepracovanou zdobnosťou. Ktohovie, možno raz…

Herečka Zuzana Vačková.
Herečka Zuzana Vačková. Autor: Profimedia

Posledná menovaná v našom zozname je herečka Zuzana Vačková. Patrí jej pravidelný obdiv za to, ako skvelo vyzerá a v akej dobrej kondícii sa udržiava. Ale čo sa večernej módy týka, jej voľby sú kolísavé. Kombinácia červenej a čiernej je príliš ťažkopádna a nefunguje ani spojenie dvoch kusov odevu. Plisovaná sukňa od Jankiv Siblings by obstála v kombinácii s podobnou farbou alebo jemnejším topom bez dekoratívnych prvkov. Tento pôsobí skoro až ako krasokorčuliarsky kostým.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #móda #Celeste Buckingham #Katarína Knechtová #Zuzana Vačková #Jarmila Lajčáková-Hargašová #Krištáľové krídlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...