Párty Voice plná celebrít! Čírová, Kirschner, TWiiNS či Drobná - ako sa vystrojili?

01.02.2019 15:00

Veľké očakávania majú zástupcovia televízie Markíza od novej série speváckej šou The Voice Česko Slovensko. Hoci prvá epizóda sa objaví na obrazovkách až v nedeľu 10. februára, štartovaciu párty už má projekt za sebou.

Trio koučov The Voice Česko Slovensko - zľava:...
Trio koučov The Voice Česko Slovensko - zľava: Raper Kali, speváčka Jana Kirschner a rocker Pepa Vojtek.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TV Markíza

Vo štvrtok večer sa v jednom z bratislavských koktejlových barov stretli známe tváre, zástupcovia projekty aj pozvaní hostia, aby odštartovali tretiu sériu formátu, ktorý žne úspechy po celom svete.

Do kresiel koučov tento rok zasadnú traja muži a jedna žena. Vo štvrtok večer síce spevák Vojtěch Dyk chýbal, ale zvyšok zostavy v zložení Jana Kirschner, Pepa Vojtek a Kali si akciu ujsť nenechali. Slovenská speváčka, ktorá pre TV Pravda porozprávala o projekte viac, dokonca predviedla krátke vystúpenie. Veľkým prekvapením bolo, keď sa ku nej na chvíľu so svojim rapom pridal aj Kali.

Zľava:
		Dáša Mamba Šarközyová,
		Barbora...
Komička a
		moderátorka Eva Evelyn
		Kramerová.
+46Raper a kouč Kali so
		svojou tehotnou
		partnerkou...

Večer si pod taktovku vzala Kveta Horváthová, ktorá vyspovedala jednotlivých protagonistov šou. Najväčšie salvy smiechu vyvolal práve raper Kali, ktorý sa pripravuje na otcovskú rolu. „Najviac sa asi bojím kúpania. Videl som na internete pár videí, keď ‚to‘ vyletelo z ruky ako mydlo,“ opísal svoje otcovské fóbie budúci rodič. Na akcii ho sprevádzala partnerka Alica.

Moderátorky The Voice Česko Slovensko spolu -...
Moderátorky The Voice Česko Slovensko spolu - Mária Čírová (vľavo) a Tereza Kerndlová. Autor: TV Markíza

Moderátorkami akcie budú speváčky Mária Čírová a Tereza Kerndlová. Pred mikrofónom prezradili, že ich prítomnosť vyvolala u niektorých súťažiacich veľké nadšenie. „Jééj, takže toto je vlastne celé hudobné,“ opísala ich reakcie Čírová. Vraj práve preto, že dobre rozumie, čo hudba obnáša, dokázala mnohých upokojiť alebo ich naladiť na vystúpenia v kolách „naslepo“. Okrem Čírovej a Kerndlovej je súčasťou projektu aj raperka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok, ktorí dostali na starosť zákulisie.

Pred fotostenou s logom The Voice Česko Slovensko sa počas večera vystriedali aj bývalí víťazi či účastníci iných speváckych súťaží. Napríklad Superstar zastúpili hneď traja – Tereza Mašková, Emma Drobná a Lukáš Adamec.

Raperky Sharlota (vľavo) a Aless.
Raperky Sharlota (vľavo) a Aless. Autor: TV Markíza

Nechýbali ani markízacke tváre, moderátorky ako Lenka Vavrinčíková a Erika Judínyová či napríklad herečky a speváčky – teda dámy, ktoré spájajú dve povolania ako Barbora Švidraňová alebo Dáša Šarközyová. Podporiť nový projekt prišla aj komička a moderátorka Evelyn alebo modelka Saša Gachulincová. V našej bohatej galérii si môžete pozrieť, ako vyzerali prítomní na štvrtkovej párty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#hudba #oslava #Jana Kirschner #Tereza Kerndlová #párty #Mária Čírová #celebrity #Pepa Vojtek #kali #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Spoločenskou hrou budete trénovať ruky, hovorené slovo aj pamäť.
Dávajte pozor na stratu,...