Pink dostala vlastnú hviezdu: Oslávilo to s rodinou - aha, aké rozkošné deti!

06.02.2019 11:33

Americká speváčka Pink má od utorka hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Speváčka a skladateľka Pink na snímke s celou...
Speváčka a skladateľka Pink na snímke s celou rodinou. Spoločnosť jej robil manžel Carey Hart a ich dve deti Willow a Jameson. Autor: Reuters, MIKE BLAKE

Tridsaťdeväťročnú interpretku na ceremónii v Los Angeles sprevádzali deti, dvojročný Jameson Moon a sedemročná Willow Sage, a manžel, bývalý motokrosový pretekár Carey Hart. Zagratulovať jej prišli aj blízke priateľky Kerri Kenney a Ellen DeGeneres.

Speváčka Pink gets bozkáva jej manžela
		Careyho...
Speváčka
		a skladateľka Pink na snímke s
		celou...
+3Speváčka a
		skladateľka Pink (v strede) pózuje
		s...

„Toto je surreálne. V poslednom čase bolo dosť bláznivé pozerať sa spätne na túto kariéru, ktorú sa mi nejakým spôsobom podarilo dosiahnuť. Prvú nahrávaciu zmluvu som podpísala pred 23 rokmi…a to mám len 23 a pol, takže je to šialené,“ zažartovala umelkyňa a skonštatovala, že sila sa ukrýva vo viere v seba samého.

„Nemusíte byť ten najlepší v tom, čo robíte, nemusíte byť najkrajší alebo najvyšší alebo najvtipnejší či najtalentovanejší alebo čokoľvek, čo si hovoríte, že nie ste. Ak ste tvrdohlaví, a keď sa nevzdáte a naozaj ťažko pracujete, nikdy nikto iný nemôže byť vami. Dnešok je absolútna pocta. Dnešok to dokazuje,“ vyjadrila sa a poďakovala fanúšikom i manželovi, ktorého označila za svoju múzu.

#Chodník slávy #hviezda #rodina #Ellen DeGeneres #Pink #Carey Hart
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerobte dopredu paniku, nič nie je také zlé ako sa momentálne zdá.
Postupujte ďalej v kariére, nestojte na...

+ Aj svoje vonkajšie problémy riešte najskôr z vnútra, môžu tam prameniť.
Nehľadajte neustále dôvody ako sa...