Tehotná? Šťavnatý dekolt štyridsiatničky Heidi Klumovej je veľavravný

08.02.2019 00:00

Počas vianočných sviatkov sa 45-ročná Heidi Klum zasnúbila so svojím mladším partnerom, Tomom Kaulitzom, členom formácie Tokio Hotel.

4-násobná mama už plánuje ich veľký deň, ale dokáže sa naladiť aj na iné udalosti. Slávna nemecká rodáčka zavítala na gala podujatie amfAR, ktoré sa konalo v New Yorku a tradične bolo plné slávnych krások – okrem Klumovej sa na červenom koberci objavili modelky Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley či Karolína Kurková, herečka Leelee Sobieski či televízna osobnosť Kim Kardashian West.

Heidi Kulm pózuje pri príchode na amfAR gala v...
Heidi Kulm pózuje pri príchode na amfAR gala v New Yorku. Autor: Reuters

Klum sa pred objektívy postavila v róbe značky Paolo Sebastian, ktorá jej štedro odhaľovala dekolt. A ten bol šťavnatý viac než dosť. Podľa nemeckých médií má byť 45-ročná modelka a porodkyňa šou America's Got Talent tehotná. Brat jej snúbenca, Bill Kaulitz, na priamu otázku televízie RTL, či z neho bude čoskoro strýko, povedal: „K tomu sa nevyjadrím.“ Správu o možnom tehotenstve tak nevylúčil.

Heidi Klum počas amfAR gala.
Heidi Klum počas amfAR gala. Autor: Reuters, SHANNON STAPLETON

Okrem svadby sa Klum chystá aj na sviatok Valentína. Ako ho plánuje osláviť prezradila pre magazín People. „Oblečiem si sexi podprsenku, nohavičky a podväzky.“ A farba? „Jednoznačne červená čipka,“ dodala kráska, ktorá je podpísaná pod vlastnú značku spodnej bielizne Heidi Klum Intimates.

Kim
		Kardashian (vpravo) a jej sestra
		Kourtney...
Milla
		Jovovich pózuje pri príchode na
		amfAR...
+12Heidi Klum pózuje pri
		príchode na amfAR gala
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Heidi Klum #amfar gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa viac venovať svojmu zdraviu a svojmu spôsobu stravovania sa.
Neodkladajte papiere neustále...

+ Po zdravotnej stránke nečakajte nič výnimočné, výsledky dopadnú dobre.
Nemusíte mať vo všetkom posledné...