Chňapne po nej svet módy? Krásna dcéra Zety-Jonesovej už oblieta prehliadky

15.02.2019 00:00

Na to, aby pracovala v modelingovom priemysle, má ešte primálo rokov a chráni ju zákon. Dcéra slávnej hollywoodskej dvojice, herečky Catherine Zeta-Jonesovej a Michaela Douglasa, má však všetky predpoklady na veľkú kariéru.

Herecký manželský pár Michael Douglas a...
Herecký manželský pár Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones a ich dcéra Carys Zeta Douglas (vpravo) na prehliadke Michaela Korsa. Autor: SITA/AP, Kristina Bumphrey

Len pätnásťročná Carys, ktorá je mladšou z dvojice súrodencov, sa objavila aj v stredu podvečer na prehliadke značky Michael Kors a okamžite pripútala pozornosť.

Samozrejme, určite aj preto, že po jej boku stáli obaja slávni rodičia. Douglas aj jeho waleská polovička prijali pozvanie slávneho dizajnéra, ktorý predstavil kolekciu Jeseň/Zima 2019.

Herečka Olivia Wilde na prehliadke Michael Kors.
Herečka Olivia Wilde na prehliadke Michael Kors. Autor: SITA/AP, Kristina Bumphrey

Ak by sa Carys nechala zlákať modelingovým biznisom, pravdepodobne by išlo o podobný príbeh raketového rastu a úspechu, ako v prípade Kaie Gerberovej – dcéry slávnej supermodelky Cindy Crawfordovej. Jediné, čo by mohlo byť v tomto prípade limitujúce, je fakt, že tínedžerka nie je až taká vysoká, ako si modeling žiada.

Nový prístup značiek k tvorbe reklamy a zveľaďovaniu mena sa však posledné roky zameriava práve na slávne tváre a tiež na svet sociálnych sietí. V tom prípade by Carys mohla mať veľké šance.

Herečka Kerry Washington na prehliadke Michaela...
Herečka Kerry Washington na prehliadke Michaela Korsa v New Yorku. Autor: SITA/AP, Kristina Bumphrey

Mimochodom, uplynulý týždeň sa niesol v znamení rodinných dvojíc na spoločenských akciách. Pred objektívmi sa predviedla Uma Thurman s dcérou Mayou Hawkeovou, ale aj herečka Tilda Swinton s dcérou Honor Swinton Byrne. Viac čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #New York #modeling #móda #Michael Kors #Catherine Zeta-Jones #Carys Zeta Douglas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Odteraz vás konečne začne prenasledovať šťastie.
V práci si môžete vyberať, preto určite nekonajte...

+ Neznepríjemňujte deň všetkým okolo seba ak ho máte zlý vy.
Pozor na internet, ani sa nenazdáte a budete...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk