Doplniť aj zachrániť sa! Barmošová strávila plesovú noc po boku Dejdara

, 19.02.2019 00:00

Na televíznej obrazovke je zvyknutá na jedného sparing partnera, počas Česko-Slovenského plesu ho musela moderátorka Lucia Barmošová vymeniť za iného - herca Martina Dejdara.

Moderátorská dvojica Lucia Barmošová (v šatách...
Moderátorská dvojica Lucia Barmošová (v šatách od Borisa Hanečku) a Martin Dejdar. Autor: MARTIN ZEMAN www.datelier.cz

Pre Pravdu neskôr prezradila, že hoci je príjemné moderovať vo dvojici, má to aj isté odlišnosti od sólovej práce. „Čo sa týka prípravy scenára, je určite o niečo striktnejší a presnejšie rozdelený. Treba vedieť, kto by sa mal čoho dotknúť, aby jedného z nás nebolo veľa. Keď máte po boku partnera, príprava je dôkladnejšia. Predsa len, ak je človek sám, sám si aj určuje, čo kedy povie, ako dlho sa bude venovať tomu a tomu,“ vymenovala Barmošová.

„S partnerom je to príjemné – vieme sa dopĺňať, vieme sa aj zachrániť, keď niekomu niečo vypadne, ale je to tiež zodpovednejšie,“ zhrnula ešte.

Bývalá
		česká kráľovná krásy a modelka
		Nikol...
Bývalá
		riaditeľka Miss Slovensko,
		dnes...
+48Lucia Hablovičová a
		jej kamarát -
		dizajnér...

Počas slávnostného večera v pražskom Obecnom dome sa predstavila hosťom v šatách od Borisa Hanečku. Zhodou okolností v jeho kreácii moderovala pred pár rokmi aj Ples v opere. „Napadol mi ako prvý a povedal áno,“ vysvetlila s úsmevom blondínka. „Sedí mi nielen ako dizajnér, ale aj ako človek, takže tá voľba bola asi taká logická,“ pokračovala Barmošová, ktorá výrazné modré šaty s trblietavým efektom doladila aj šperkmi Monde D'Alexandra.

O plesovej móde na Slovensku aj v Česku má moderátorka dobrú mienku. „Aj tu je naozaj veľa krásne oblečených žien,“ zhodnotila 6. ročník Česko-Slovenského plesu. „Nemám pocit, že by som za svoju kariéry moderátorky stretla na plese vyslovene nepekne oblečenú dámu,“ doplnila ešte.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#moderovanie #partner #vkus #Boris Hanečka #ples #Lucia Barmošová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...