Deppova krásna dcéra aj smutná Bellucci! Dámy ozdobili filmové ceny Cézar

23.02.2019 08:38

Dva dni pred rozdávaním prestížnych Oscarov sa filmové ceny rozdávali aj v Paríži. Národné ocenenia Cézar putovali do rúk najlepších hercov a herečiek, jednu si však odniesol aj Robert Redford.

Herečka Lily-Rose Depp v kreácii Chanel Haute...
Herečka Lily-Rose Depp v kreácii Chanel Haute Couture na 44. ročníku cien Cézar. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Americký herec, režisér a riaditeľ filmového festivalu Sundance pricestoval do Európy, aby si v metropole Francúzska prevzal Čestného Cézara za celoživotný prínos filmu. Odovzdala mu ho herečka Kristin Scott Thomas, ktorá je čestnou prezidentkou týchto ocenení.

Herečka
		Monica
		Bellucci.
Herečka
		Rossy de Palma prišla odovzdať cenu
		pre...
+9Herečka Lea Drucker si
		odniesla cenu
		pre...

Medzi víťazmi večera sa ocitli snímky ako Custody či Guy (v anglickom znení), v ktorých excelovala herečka Lea Drucker či Alex Lutz. Snímka Custody od Xaviera Legranda si odniesla aj cenu pre najlepší film roka.

Pozornosť, samozrejme, pútali aj krásne dámy. A asi nikoho neprekvapilo, že tentoraz večeru dominovala značka Chanel. V šatách z poslednej kolekcie haute couture sa objavila mladá Lily Rose Depp, ktorá bola múzou pre zosnulého dizajnéra Karla Lagerfelda od jej útleho detstva. Rovnako obdivne vzhliadal návrhár aj k jej matke – speváčke Vanesse Paradisovej.

Nemecko-americká herečka Diane Kruger prichádza...
Nemecko-americká herečka Diane Kruger prichádza na odovzdávanie 44. ročníka ceny César za rok 2019 v Paríži v kreácii Chanel. Autor: TASR/AP, Thibault Camus

Lily Rose Depp v čiernej čipkovanej kreácii so zatkávanými trblietavými niťami vyzerala očarujúco a nesmierne elegantne. Podobne sa podarila aj stávka herečky Diane Krugerovej, ktorá si zase obliekla čierno-zlatú kreáciu Chanel z kolekcie Métiers D'Art inšpirovanej egyptskou estetikou. Práve Kruger si Lagerfelda aj uctila v špeciálnom príhovore. Nemecký návrhár podľa jej slov obliekal najväčšie hviezdy a jeho výtvory nechýbali na žiadnom z „červených kobercov“ v Cannes.

Herec Robert Redford si prevzal cenu Čestný...
Herec Robert Redford si prevzal cenu Čestný Cézar od Kristin Scott Thomasovej. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Medzi pozvanými hviezdami bola napríklad aj talianska rodáčka Monica Bellucci či španielska herečka Rossy De Palma. Viac si pozrite v našej galérii.

Nižšie si môžete pozrieť videorozhovor so speváčkou Darou Rolins o jej kariére, slobode, tvorbe či publicite.

VIDEO:

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #film #Diane Kruger #Monica Bellucci #Chanel #Cézar #Lily Rose Depp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku