Krásna Kate Beckinsale na premiére: Kam sa podel mladý milenec?

03.03.2019 00:00
Herečka Kate Beckinsale na premiére seriálu The...
Herečka Kate Beckinsale na premiére seriálu The Widow v New Yorku. Autor: ,

Posledné mesiace pútala pozornosť najmä svojím súkromným životom a údajnými románikmi s omnoho mladšími partnermi. Herečka Kate Beckinsale sa však činí aj profesionálne.

Štyridsaťpäťročná brunetka sa objavila v piatok podvečer na slávnostnej premiére nového projektu The Widow (Vdova). Ide o novinku z dielne Amazon a Beckinsale sa znovu upísala mysterióznemu žán­ru.

Na piatkovej premiére sa herečka objavila v čiernej kreácii Giambattista Valli a na obdiv vystavila svoj vystužený dekolt aj štíhle nohy. Hoci tentoraz šaty neboli také odhaľujúce, na aké v jej prípade býva verejnosť zvyknutá, stále pôsobila odvážne a jemne provokatívne.

Herečka Kate Beckinsale na premiére seriálu The...
Herečka Kate Beckinsale na premiére seriálu The Widow v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

To sa jej podarilo aj počas nedávnej párty magazínu Vanity Fair, ktorá sa konala po vyhlásení Oscarov. Herečka, opäť oblečená do kreácie Giambattista Valli, odhalila nohy a strúhala pred objektívmi žiarivé úsmevy.

Po jej boku však chýbal údajný priateľ, mladý herec a komik Pete Davidson, ktorý má byť jej novým partnerom. Niekdajší milenec speváčky Ariany Grandeovej sa prvýkrát objavil po boku herečky, ktorá by mohla byť jeho matkou, na párty po vyhlásení Zlatých glóbusov.

#premiéra #seriál #milenec #Kate Beckinsale #Giambattista Valli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...