Affleck po dlhom čase na premiére! Ale sexi kráska v zlate zaujala viac

04.03.2019 14:30

Premiéra filmovej novinky Triple Frontier prilákala na červený koberec do New Yorku jeho hlavných mužských predstaviteľov - Bena Afflecka, Oscara Isaaca aj Charlieho Hunnama.

Premiéru v New Yorku z dielne Netflixu si tak vychutnal aj herec Ben Affleck, ktorý sa dlhšie pohyboval mimo svetiel reflektorov.

Ben Affleck na premiére filmu "Triple...
Ben Affleck na premiére filmu "Triple Frontier"v New Yorku. Autor: Profimedia

Po náročnom období, kedy v lete skončil v protialkoholickej liečebni, si následne doprial čas mimo dohľadu objektívov. Na spomínanej premiére sa však už predviedol v „plnej paráde“, na červenom koberci pózoval s úsmevom na tvári, v obleku ako skutočný elegán.

Herečka  Adria Arjona na premiére filmu...
Herečka Adria Arjona na premiére filmu "Triple Frontier"v New Yorku. Autor: Profimedia

Mužskú zostavu pred fotografmi doplnila aj krásna rodáčka z Porto Rica, 26-ročná Adria Arjona. Vo filmovej novinke si zahrala jednu z menších rolí, svoju chvíľu slávy počas premiéry si však v spoločnosti mužských hviezd naplno vychutnala. Zvodná hnedovláska zvolila zlaté šaty rovného strihu, ktoré skvelo korešpondovali s jej zlatistou pokožkou. Výrazný rúž upriamil pozornosť na jej plné a zvodné pery.

Modelka Toni Garrn na premiére filmu...
Modelka Toni Garrn na premiére filmu "Triple Frontier"v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

O čosi menej jagavejšia bola na premiére slávna nemecká rodáčka, modelka Toni Garrn. Na červenom koberci sa modrooká blondínka usmievala v károvanom predĺženom saku a tesných kožených nohaviciach. Jej nežnú tvár pokrýval len veľmi jemný mejkap.

Ben
		Affleck na premiére filmu
		"Triple...
Herečka 
		Adria Arjona na premiére filmu
		"Triple...
+4Herec Charlie Hunnam na
		premiére filmu
		"Triple...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ben Affleck #Triple Frontier
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku