Českí herci sa pýšili krásnymi dcérami: Toto sú poklady Havelku a Dvořáka!

25.03.2019 10:00

Na víkendovom vyhlásení filmových cien Český lev sa neobjavili len známe páry, ale aj niekoľko rodinných tandemov. Zaujali nepochybne aj krásne dcéry známych otcov.

Herec a režisér Ondřej Havelka a jeho dcéra...
Herec a režisér Ondřej Havelka a jeho dcéra Rozálie Havelková. Autor: Profimedia

V tomto prípade pozornosť patrila určite Rozálii Havelkovej, ratolesti českého hudobníka, herca a po novom už aj režiséra Ondřeja Havelku. Šesťdesiatšty­riročný Havelka triumfoval so svojím debutom Hastrman, keď si v jednotlivých kategóriach film odniesol štyri sošky. A pôvabná dcéra, ktorá je tiež herečkou, s otcom triumf hrdo oslavovala.

Herečka Jitka
		Schneiderová v pastelovej
		kreácii...
Herečka Jana Plodková
		v kreácii
		Vivienne...
+5Slovenská influencerka
		a módna dizajnérka
		Vanda...

Medzi pozvanými sa objavil aj herec Jiří Dvořák, ktorý len pred pár mesiacmi zaujal v tanečnej súťaži Českej televízie Stardance a diváci ho poznajú aj ako čerta Uriáša z rozprávkovej série Anjel Pána.

V českom šoubiznise je tiež dobre známe, že Dvořák bol v minulosti manželom Barbory Munzarovej, dcéry známeho hereckého páru Jany Hlaváčovej a Luďka Munzara. Dvojica sa síce rozišla, ale má spolu dcéru Annu a bola to opäť práve ona, kto na filmovom galavečere sprevádzal známeho otca.

Herec Jiří Dvořák prišiel na vyhlásenie cien...
Herec Jiří Dvořák prišiel na vyhlásenie cien Český lev s dcérou Annou Dvořákovou. Autor: Profimedia

Sedemnásťročná Anna Dvořáková v striebornej večernej kreácii vyzerala veľmi pôvabne a pózovanie pred objektívmi si spokojne užívala.

V českom filme je rodinných tandemov či skupiniek, ktoré sú prepojené rodinnými väzbami, viacero. Platí to napríklad aj pre herečku Jenovéfu Bokovú, ktorá sa pred objektívmi predvádzala so sestrou Kristýnou Liškou Bokovou.

Medzi pozvanými bola aj herečka Alena Mihulová s dcérou Katarínou, ktorá si priviedla aj svoju životnú partnerku. A rodinné duo malo zastúpenie aj „po slovensky“. Na Levoch sa spoločne totiž objavili otec a dcéra Andy a Wanda Hrycovci.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #dcéra #film #Český lev #galavečer #Jiří Dvořák #Ondřej Havelka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Leňošenie nechajte na večer, premôžte sa a choďte si zacvičiť.
Keď prekonáte svoju lenivosť, všetko už...

+ Nie všetko bude priaznivo pôsobiť na vaše telo, musíte to sami zistiť.
Všetko sa vám bude robiť lepšie v...