Fašiangova mama na premiére: Skrátila dĺžku šiat, syna vystriedal iný fešák!

25.03.2019 11:21

Veľkú muzikálovú premiéru má po uplynulom víkende za sebou divadlo Nová scéna. Jeho riaditeľka Ingrid Fašiangová nemohla na nej chýbať. A rozhodne zaujala.

Riaditeľka divadla Nová scéna Ingrid Fašiangová...
Riaditeľka divadla Nová scéna Ingrid Fašiangová a herec Branislav Deák. Autor: Profimedia

Mama známeho herca a hrdinu populárneho hitu Oteckovia uviedla spoločne s tvorcami nový muzikálový titul Mária Terézia. Pohľady objektívov však smerovali aj na sympatickú šéfku divadelnej scény.

Fašiangová prekvapila dĺžkou svojich šiat – donedávna sa v spoločnosti prezentovala v pomerne decentných a zahaľujúcich kúskoch, tentoraz centimetrov ubudlo a 57-ročná dáma sa ukázala v puzdrovom modeli s trblietavou výšivkou nad kolená.

Hoci Ingrid Fašiangovej robí často na spoločenských akciách syn Marek, tentoraz si musela vystačiť s jeho kolegom a členom Novej scény Branislavom Deákom. Na párty po slávnostnej premiére si spoločne zapózovali fotografom.

Generálna riaditeľka novej scény Ingrid...
Generálna riaditeľka novej scény Ingrid Fašiangová a jej syn - herec Marek Fašiang. Fašiangová v šatách od Marcela Holubca. Autor: Ples v opere

Deák stvárnil aj jednu z úloh v muzikálovej novinke, v ktorej hlavnú rolu zverili tvorcovia speváčke a muzikálovej herečke Sise Sklovskej. Okrem nej si v titule zahrala napríklad Jana Lieskovská či Dávid Hartl alebo Martin Harich.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Nová scéna #muzikál #Mária Terézia #Branislav Deák #Ingrid Fašiangová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte pravidelné návštevy u lekára, mohli by ste nato doplatiť.
Všetko lepšie zvládnete v tíme...

+ Uvedomte si svoje možnosti a začnite na sebe pracovať.
Posúvajte sa neustále ďalej, ak niečo neviete,...