Krásna Chastain očarila v Berlíne, s ňou aj sexy modelky. Z Conchity je Wurst!

01.04.2019 11:00

Sezóna filmových ocenení je síce už za svojím zenitom, no v Berlíne sa ešte počas minulého víkendu konal jeden z najvýznamnejších filmových večerov. Vyhlásili ceny Zlatá kamera.

Herečka Jessica Chastain v kreácii Elie Saab...
Herečka Jessica Chastain v kreácii Elie Saab Haute Couture. Autor: Reuters, AXEL SCHMIDT

Priestory sály, kde sa vyhlásenie konalo, zaplnili hviezdy domácej nemeckej scény, ale nechýbali ani posily zo susedného Rakúska či medzinárodná zostava tvárí šoubiznisu. Medzi nimi najviac zaujala hollywoodska herečka Jessica Chastain.

Nemecká
		topmodelka a osobnosť Barbara Meier
		v...
Herečka
		Anna Maria
		Muehe.
+13Herečka Paula Beer na
		vyhlásení cien
		Zlatá...

Príťažlivá ryšavka si prišla prevziať cenu pre najlepšiu medzinárodnú herečku a v šatách z dielne Elie Saab Haute Couture bola neprehliadnuteľná. Odtieň kráľovskej modrej nádherne doplnil jej svetlú pokožku a červenkastý odtieň vlasov. Chastain prekvapila aj tým, že ju oficiálne sprevádzal manžel Gian Luca Passi de Preposulo. Dvojica sa totiž mediám vyhýba a na verejných podujatiach sa spoločne objavuje len sporadicky.

Herečka Jessica Chastain a jej manžel Gian Luca...
Herečka Jessica Chastain a jej manžel Gian Luca Passi de Preposulo na vyhlásení cien Zlatá kamera.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, HANNIBAL HANSCHKE

Medzi ocenenými menami sa objavil napríklad aj herec Franco Nero, ktorého odmenili cenou za celoživotný prínos filmu. Z domácich profesionálov sa trofejí dočkala napríklad herečka Anna Schudt, herec Albrecht Schucht alebo herecké osadenstvo seriálu Doktor z hôr, ktorý vyhlásili za najlepší domáci televízny projekt.

Na červenom koberci slávnostného večera však nechýbali v piatok večer ani tváre modelingu či šoubiznisu. Prišla modelka a celebrita Barbara Meier v kreácii od Galie Lahav. Jej kolegyňa Lena Gercke, ktorú rovnako ako Meierovú zrodila reality-šou Nemecko hľadá topmodelku, stavila na výrazný oranžový model s odvážnym výstrihom aj rozparkom.

Nemecká topmodelka a osobnosť Barbara Meier v...
Nemecká topmodelka a osobnosť Barbara Meier v kreácii Galia Lahav (vpravo) a jej kolegyňa Lena Gercke v oranžovej sexy kreácii. Autor: Reuters

Hudobnú scénu na cenách Golden Kamera zastúpila napríklad írska formácia Westlife, speváčka Katie Melua či víťaz(ka) Eurovízie Conchita Wurst. Spevák Tom Neuwirth, ktorý sa pod pseudonymom Conchity objavoval posledné roky na vystúpeniach, však tentoraz poriadne prekvapil. Výrazne zmenil imidž a dokonca aj meno. Teraz už vystupuje len ako WURST a posunul viac do popredia svoju mužskú stránku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nemecko #ceny #Berlín #Jessica Chastain #celebrity #Zlatá kamera #Conchita Wurst
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku